Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Licomp Empik Multimedia Press Release" 24 lutego 2015, 09:27

Zombie Army Trilogy w promocyjnym zestawie z koszulką

Zombie Army Trilogy, kultowa strzelanina pojawi się na sklepowych półkach 6 marca w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Achtung! Berlin płonie! Adolf Hitler powstał z grobu i zebrał armię nieumarłych, by znów siać zniszczenie i pożogę na Starym Kontynencie. Jedyne, co jest w stanie mu przeszkodzić to ty i twoja uzbrojona po zęby ekipa.

Gra Zombie Army Trilogy, której premiera planowana jest na 6 marca 2015 roku, zapewni posiadaczom PlayStation 4 i Xbox One pierwszą styczność z tą podnoszącą ciśnienie w żyłach strzelaniną TPP. W niej to, gdy żywym przyjdzie zmierzyć się umarlakami, dawni wrogowie staną się sojusznikami.

Zombie Army Trilogy w promocyjnym zestawie z koszulką - ilustracja #1

Wypełniona nowymi elementami, odświeżona edycja gry Zombie Army zawiera także nową, wcześniej nie publikowaną, trzecią część serii. Dodatkowo, pojawi się tryb hordy, zapewniający pełną adrenaliny rozgrywkę o narastającej intensywności.

CECHY GRY:

  1. Przetrwaj 15 misji podzielonych na trzy niewiarygodne kampanie, których akcja rozgrywa się w opanowanych przez demony ruinach Rzeszy po II Wojnie Światowej.
  2. Zwalcz siły okultyzmu na pięciu mapach dla trybu horda. Zmierz się z nimi w pojedynkę lub w trybie kooperacji dla 2-4 graczy.
  3. Walcz jako jedna z ośmiu postaci (w tym cztery kobiece) – wśród nich jest legendarny snajper Karl Fairburne. Korzystaj z ponad 25 broni i wybuchowych pułapek.
  4. Zmieć z powierzchni ziemi oddziały Nieumarłych Super Żołnierzy, Uzbrojonych Szkieletów, Snajperów Zombie, Elit Piły Łaocuchowej, Demonów Ognia i innych. Na końcu spotkasz samego demonicznego Hitlera i zadecydujesz o losie ludzkości!
  5. Znana z serii Sniper Elite kamera śmierci z promieniami X z atrakcyjnym dodatkiem - możliwością obserwowania, jak pociski dziurawią rozkładające się wnętrzności nieumarłych.
  6. Taktyczne metody okaleczania zombie: pozbawianie ich kończyn i innych części ciała w celu rozbrojenia lub spowolnienia hordy i przyglądanie się koszmarnym scenom towarzyszącym ich dalszemu polowaniu.
  7. Delektuj się soczystym otoczeniem w krwiście pięknym 1080p.
  8. Możliwość dostosowania poziomu trudności, w tym 4 różne ustawienia i dodatkowy mnożnik wrogów: możesz zmierzyć się z 4-krotnie większą liczbą zombie niż zwykle.
  9. W pakiecie znajdziesz zremasterowane i odświeżone wersje gier Zombie Army 1 i 2 oraz wyjątkową, zupełnie NOWĄ TRZECIĄ KAMPANIĘ.
  10. Gra wydana zostanie w polskiej, tekstowej wersji językowej na konsole Xbox One i PlayStation 4. Edycja PC dostępna będzie jedynie w wersji cyfrowej na Steam.