Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 30 maja 2019, 15:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz wyniki zaciętego turnieju PUBG

W ostatnim turnieju PUBG graliśmy w trybie SOLO / FPP Only na trzech mapach, a w do wygrania były myszki od firmy SteelSeries. Walka była bardzo wyrównana i do samego końca trudno było przewidzieć kto zwycięży.

Zobacz wyniki bardzo wyrównanego turnieju PUBG - ilustracja #1

Walka we wczorajszym turnieju Playerunknown's Battlegrounds była bardzo wyrównana i zacięta. Zawodnicy mierzyli się na trzech różnych mapach (Erangel, Sanhok, Vikendi) w trybie SOLO / FPP Only. Na Erangalu najlepiej poradził sobie eXvolution, a tuż za nim uplasowali się AndreWaden oraz Kantonek. Z tej trójki tylko AndreWaden dostał się do TOP 10 na Vikendi, zajmując tam siódme miejsce. Zimowa mapa należała do użytkowników skiperinho, Burcin_PL oraz Nikczemnybob, którzy zajęli kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

O wyniku całego turnieju miał zadecydować Sanhok i niemal do samego końca nikt nie mógł być pewien zwycięstwa. Na wysokich miejscach uplasowali się zarówno eXvolution, jak i skiperinho, zajmując odpowiednio czwarte i piąte miejsce. Ostatecznie o wszystkim zadecydowały zabójstwa, których eXvolution miał dwukrotnie więcej, zostając tym samym zwycięzcą całego turnieju. Tuż za nim znalazł się skiperinho, a dzięki wygranej na Sanhok na trzecie miejsce wskoczył MiksuU4. Gratulujemy!

Zapraszamy też do zapisów na kolejny turniej PUBG, który odbędzie się już 14 czerwca. Rejestracja wystartowała!

TOP 10

1. eXvolution

2. skiperinho

3. MiksuU4

4. TheMagicaN

5. AndreWaden

6. Burcin_PL

7. Asmodeusz

8. Kantonek

9. Ero0

10. Nikczemnybob

Zobacz wyniki bardzo wyrównanego turnieju PUBG - ilustracja #2

Turniej PUBG był częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Ostateczną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire zamieszczamy poniżej.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 30 maja

Zobacz wyniki bardzo wyrównanego turnieju PUBG - ilustracja #3