Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 7 czerwca 2019, 18:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz wszystkie turnieje czerwca

W czerwcu wracamy do znanych klasyków, ale też eksperymentujemy z zupełnie nowymi grami. Sprawdź listę turniejów i zapisz się już teraz!

Zobacz wszystkie turnieje czerwca - ilustracja #1

Kolejny miesiąc i kolejna porcja turniejów Friendly Fire. Tym razem przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej atrakcji. Zaczynamy tradycyjnie od turnieju MTG Arena. Do tych zawodów rejestracja już się zakończyła, ale nadal możecie dołączyć do zmagań w PUBG, For Honor czy Rocket League. W tym miesiącu odbędą się również dwa turnieje kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Mortal Kombat 11, których finały zorganizujemy na naszej corocznej imprezie GRYOffline w Krakowie.

Nie obejdzie się również bez małych eksperymentów. Planujemy zorganizować turniej Mordhau, w którym do zabawy dołączy redakcja GRYOnline.pl i TVGRY. O zwycięstwo powalczą m.in. Tbone, Kacper i Kwiść. Natomiast pod koniec miesiąca zapraszamy do rywalizacji w odświeżonym klasyku Crash Team Racing Nitro Fueled. Zasady ustalimy dopiero po premierze, ale zapisać można się już teraz. W planach jest również nasz pierwszy mobilny turniej w Brawl Stars. Więcej informacji opublikujemy wkrótce.

Zobacz wszystkie turnieje czerwca - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki tylko kilku turniejów, w których zajmiesz najwyższe miejsce, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Turnieje Friendly Fire w czerwcu

Zobacz wszystkie turnieje czerwca - ilustracja #3

Rejestracja

  1. Mortal Kombat 11 #1
  2. PUBG #2
  3. Mordhau
  4. PUBG #3
  5. For Honor
  6. Mortal Kombat 11 #2
  7. Crash Team Racing Nitro Fueled
  8. Rocket League

Brakuje ci kogoś do gry? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.