Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 lutego 2020, 10:55

autor: Froozyy

Zobacz Roberta Pattinsona w stroju Batmana

Reżyser nowego filmu o Batmanie, Matt Reeves, udostępnił wideo, w którym możemy zobaczyć Roberta Pattinsona (odtwórcę roli głównej) w stroju tytułowego bohatera. Niestety nadal nie poznaliśmy zbyt wielu konkretów dotyczących tej produkcji.

Jak Wam się podoba Robert Pattinson w stroju Batmana? - Zobacz Roberta Pattinsona w stroju Batmana - wiadomość - 2020-02-14
Jak Wam się podoba Robert Pattinson w stroju Batmana?

Matt Reeves, czyli reżyser filmu The Batman z Robertem Pattinsonem w roli głównej, udostępnił krótkie wideo, na którym możemy zobaczyć aktora wcielającego się w tytułowego bohatera w ikonicznym stroju Batmana. Niestety materiał nie ukazuje postaci w pełnej krasie, aczkolwiek daje nam jakieś pojęcie o tym, czego możemy spodziewać się w filmie.

Warto przypomnieć, że w produkcji oprócz Roberta Pattinsona pojawi się także Paul Dano (Człowiek Zagadka), Zoe Kravitz (Kobieta Kot), Jeffrey Wright (komisarz Gordon) oraz Andy Serkis (wcieli się w lokaja Bruce’a Wayne’a, czyli Alfreda). The Batman będzie miał swoją premierę najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku, aczkolwiek oficjalna data nie jest jeszcze znana. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmu, które zrobili mieszkańcy Londynu. Możecie je zobaczyć tutaj.