Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2020, 18:19

autor: Vergil

Zobacz początek The Outer Worlds: Peril on Gorgon

W sieci pojawił się długi gameplay z Peril on Gorgon, czyli pierwszego DLC do The Outer Worlds. Gracze mogą zobaczyć, jak rozpoczyna się nowa przygoda załogi Zawodnego, która zaprowadzi ją na tytułową asteroidę.

Zobacz początek The Outer Worlds: Peril on Gorgon - ilustracja #1
Kto powiedział, że powierzchnia asteroidy musi być jałowa?

Serwis IGN opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube materiał wideo prezentujący pierwsze czternaście minut rozgrywki z Peril on Gorgon, czyli nadchodzącego DLC do The Outer Worlds. Dzięki temu możemy nie tylko zobaczyć, w jaki sposób załoga Zawodnego otrzyma nowe zlecenie, lecz także rzucić okiem na niektóre lokacje przygotowane na potrzeby tego dodatku. Choć akcji w omawianym add-onie z pewnością nie zabraknie, wstęp do niego niektórym graczom może wydawać się nieco przegadany. Niemniej osoby mające za sobą przygodę z podstawowej wersji tej produkcji powinny już być przyzwyczajone do takiego sposobu prowadzenia fabuły przez deweloperów z Obsidian Entertainment.

Przypomnijmy jeszcze, że The Outer Worlds: Peril on Gorgon zadebiutuje 9 września na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One i podobnie jak pierwowzór w Polsce otrzyma kinową lokalizację.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Outer Worlds
  2. Recenzja gry The Outer Worlds – RPG roku? Tak, ale 2012
  3. The Outer Worlds – poradnik do gry