Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 lutego 2019, 16:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus

Nie da się ukryć, że Metro Exodus to świetnie wyglądający tytuł. Nic więc dziwnego, że w konkursie na najlepszy screenshot otrzymaliśmy sporo bardzo ładnych prac. Decyzja była trudna, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus - ilustracja #1

Przyszła pora na wyniki konkursu na najładniejszy screenshot z postapokaliptycznego Metro Exodus. Dostaliśmy kilka naprawdę świetnych zgłoszeń i bardzo trudno było wybrać zwycięzcę. Ostatecznie postanowiliśmy nagrodzić użytkownika Bukary za jego piękną zimową panoramę opustoszałego świata. Drugie miejsce zdobył Frytq, a na trzecim uplasował się iSpeeDiR. Wszystkie trzy prace zamieszczamy poniżej. Zwycięzca otrzyma od nas myszkę SteelSeries Rival 110, a pozostali uczestnicy punkty do rankingu trzeciego sezonu Friendly Fire.

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl, a w tym miejscu znajduje się aktualny ranking uczestników.

1 miejsce – Bukary

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus - ilustracja #3

2 miejsce – Frytq

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus - ilustracja #4

3 miejsce - iSpeeDiR

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus - ilustracja #5

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 27 lutego

Zobacz najlepsze screenshoty z konkursu Metro Exodus - ilustracja #6