Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 2 lipca 2020, 14:10

autor: AlexB

Zobacz mroczny concept art demonów z Thor: Ragnarok

Ian Joyner opublikował na Instagramie niewykorzystaną grafikę koncepcyjną z filmu Thor: Ragnarok. Prezentuje ona alternatywny wygląd ognistych demonów, czyli sług potężnego Surtura.

Zobacz mroczny concept art demonów z Thor: Ragnarok - ilustracja #1
Ogniste demony mogliśmy spotkać na początku Thor: Ragnarok.

Jak zapewne pamiętają miłośnicy filmowego uniwersum Marvela, na samym początku filmu Thor: Ragnarok tytułowy bohater konfrontuje się z potężnym Surturem, władcą Muspelheimu (postać inspirowana Surtrem z mitologii nordyckiej), oraz podległymi mu ognistymi demonami. Jak się okazuje, istniała spora szansa, że stworzeni z magmy poddani potężnego ognistego olbrzyma prezentowaliby się nieco inaczej – wyraźnie mroczniej niż możemy to zobaczyć w filmie. Ian Joyner, artysta przygotowujący grafiki koncepcyjne do Thor: Ragnarok, zaprezentował na Instagramie jeden z niewykorzystanych ostatecznie projektów wyglądu ognistych demonów z Muspelheimu. Oto on:

Zobacz mroczny concept art demonów z Thor: Ragnarok - ilustracja #2

Przypominamy, że Thor: Ragnarok miał swoją premierę w październiku 2017 roku. Jego reżyser, Taika Waititi, zdecydował się na nieco luźniejsze podejście do postaci Thora, co okazało się trafionym pomysłem. Produkcja okazała się komercyjnym i artystycznym sukcesem. Czy nadchodzącej odsłonie przygód tego popularnego superbohatera, Thor: Love and Thunder, uda się to powtórzyć? Przekonamy się o tym za niecałe dwa lata.

  1. Oficjalna strona internetowa Marvel Cinematic Universe

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.