Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 6 maja 2019, 18:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz która klasa okazała się najlepsza w turnieju For Honor

Zakończyliśmy kolejny turniej For Honor, w którym zmierzyli się jedni z najlepszych polskich zawodników. Mimo braku poprzedniego mistrza The_Daruma, zawody stały na wysokim poziomie, a walka była bardzo zacięta.

Zobacz która klasa okazała się najlepsza w turnieju For Honor - ilustracja #1

Zakończyliśmy kolejny emocjonujący turniej w For Honor. Tym razem w wielkim finale spotkali się kierujący Strażnikiem N3utRaL7 oraz specjalizujący się w Szamance TheBigbyWolf. Zawodnicy walczyli ze sobą już trzykrotnie w półfinałach naszych turniejów i za każdym razem lepszy okazywał się N3utRaL7. Po raz kolejny tradycji stało się zadość. Strażnik N3utRaL7-a walczył niemal perfekcyjnie i nie dał większych szans Wilkowi. Wygrał w finale 3-0, zgarniając myszkę SteelSeries Rival 310 i 50 punktów do rankingu Friendly Fire.

Pełną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire i relację z turnieju oraz finału umieszczamy poniżej.

Zobacz która klasa okazała się najlepsza w turnieju For Honor - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Finał N3utRaL7 vs TheBigbyWolf

Pełna relacja z turnieju

Ranking Friendly Fire – 6 maja

Zobacz która klasa okazała się najlepsza w turnieju For Honor - ilustracja #3