Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 5 marca 2019, 16:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zobacz, ile meczów można wygrać w 2 godziny w Apex Legends - wyniki turnieju

Zakończyliśmy pierwszy turniej Apex Legends, w którym mieliście okazję powalczyć o sprzęt SteelSeries i zagrać z członkami redakcji. Jednej drużynie poszło naprawdę niesamowicie. Sprawdź wyniki i zobacz, kto z naszego zespołu wypadł najlepiej.

Zobacz ile meczy można wygrać w dwie godziny w APEX Legends - wyniki turnieju - ilustracja #1

Zakończyliśmy pierwszy turniej w Apex Legends. Wszyscy uczestnicy mieli dwie godziny na zajęcie jak najlepszych miejsc i osiągnięcie jak największej liczby zabójstw. Niektórym poszło lepiej, innym gorzej, ale mamy nadzieję, że każdy dobrze się bawił.

Zwyciężyć mógł jednak tylko jeden zespół i triumf przypadł drużynie złożonej z zawodników FZKje, Nakroms oraz Portalo. Ta trójka graczy wygrała w trakcie dwóch godzin nie jeden, nie dwa, nie trzy, a cztery mecze, uzyskując w najlepszym spotkaniu imponujące 26 zabójstw! W nagrodę każdy z nich otrzyma od SteelSeries parę słuchawek Arctis 5. Gratulujemy!

To jednak nie wszystko. Na nagrody zasłużyły również drużyny z drugiego i trzeciego miejsca. Srebrny medal zdobyli zawodnicy Apollls, katt1204, TrueWahaR, wygrywając w ten sposób kody na Founder’s Packi Apex Legends. Trzecie miejsce natomiast przypadło drużynie Arasza z TVGRY.pl. Pomagali mu (czyt. carry'owali go) Frytq i morad1n, którzy otrzymają od nas Starter Packi Apex Legends.

W turnieju rywalizowała ze sobą również nasza ekipa. Ostateczna klasyfikacja redakcyjnych drużyn prezentuje się następująco:

1. Arasz

2. Hed

3. Osti

4. Kwiść

5. Maciek

6. Elessar

7. WildCamel

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych turniejów Friendly Fire. Zapisy do drugich zawodów Apex Legends już wystartowały.

Zobacz ile meczy można wygrać w dwie godziny w APEX Legends - wyniki turnieju - ilustracja #2

Chcesz poćwiczyć w drużynie? Poznać innych graczy? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszą grupę Apex Legends [POLSKA].

Zobacz ile meczy można wygrać w dwie godziny w APEX Legends - wyniki turnieju - ilustracja #3

Turniej Apex Legends jest częścią trzeciego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt SteelSeries.

Ranking Friendly Fire – 5 marca

Zobacz ile meczy można wygrać w dwie godziny w APEX Legends - wyniki turnieju - ilustracja #4