Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Movie Games S.A. Press Release 23 maja 2018, 14:19

Znamy datę premiery Lust for Darkness

Lust for Darkness to psychologiczny horror poruszający wątki okultystyczne i erotyczne, inspirowany wielkimi dziełami świata sztuki.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Już wiemy kiedy gracze będą mogli zagrać w jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w portfolio Movie Games – Lust for Darkness, grę inspirowaną twórczością Lovecrafta, Beksińskiego, Gigera i Kubricka. Gra dostępna będzie nie tylko na PC, ale również konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Znamy datę premiery Lust for Darkness - ilustracja #1

Lust for Darkness to psychologiczny horror poruszający wątki okultystyczne i erotyczne, inspirowany wielkimi dziełami świata sztuki. Odkrywając równocześnie dwa równoległe wymiary, gracz pozna bluźniercze oblicze mrocznego kultu Lust'Ghaa, walcząc z czyhającymi na niego pokusami. Jednak czy możliwe jest oprzeć się wezwaniu kultu? Tego gracze będą mogli dowiedzieć się już 12 czerwca 2018 roku, ponieważ tego dnia gra będzie miała swoją premierę na platformie Steam.

Oficjalna data została ogłoszona na targach Digital Dragons 2018, w trakcie których przedstawiono również laureatów konkursu Best Indie Showcase. Gra Lust for Darkness także znalazła się w ścisłym finale tego plebiscytu.

Jesteśmy podekscytowani zbliżającym się dniem premiery. Ogromne wsparcie fanów, ich sugestie i zaangażowanie motywowały nas przez ostatnie miesiące do wytężonej pracy, a przede wszystkim do realizacji dodatkowych elementów gry, które mogliśmy stworzyć dzięki osiągnięciu kolejnych poziomów zbiórki na Kickstarterze – mówi Michał Ciastoń, szef studia Movie Games Lunarium, odpowiedzialnego za Lust for Darkness.

Dodatkowo, Movie Games ujawniło, iż Lust for Darkness dostępne będzie nie tylko, tak jak planowano początkowo, na komputery PC, ale również pojawi się na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wersje konsolowe powstawać będą we współpracy z SimFabric. Ich premiera będzie miała miejsce do końca 2018 roku.

Z niecierpliwością czekamy na reakcje społeczności oczekującej na premierę Lust for Darkness. Zarówno kampania Kickstarter, której rezultat finalnie przekroczył siedmiokrotnie założony cel, jak i zakwalifikowanie się do finału najlepszych gier Indie podczas Digital Dragons 2018, dowodzą, iż kult Lust’Ghaa ma już sporą rzeszę zwolenników wyczekujących premiery Lust for Darkness. Realizacja portów na kolejne konsole również stanowi odpowiedź na głos społeczności – mówi Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.