Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2019, 17:30

autor: Aquma

Znamy datę premiery gry World War Z

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że kooperacyjna gra akcji World War Z – oparta na licencji filmu pod tym samym tytułem – zadebiutuje 16 kwietnia. Udostępniono też nowy zwiastun omawianej produkcji.

Znamy datę premiery World War Z. - Znamy datę premiery gry World War Z - wiadomość - 2019-02-12
Znamy datę premiery World War Z.

WORLD WAR Z W SKRÓCIE:

  1. Producent: Saber Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Polski wydawca: CDP
  4. Platformy: PS4, Xbox One, PC
  5. Data premiery: 16 kwietnia 2019 r.

Wydawca Focus Home Interactive podał do wiadomości datę premiery gry World War Z, za którą stoi studio Saber Interactive. Produkcja zadebiutuje 16 kwietnia na PlayStation 4, Xboksie One oraz pecetach – przy czym w przypadku ostatniej z platform będzie (kolejnym już) tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Udostępniono też nowy zwiastun, który zobaczycie poniżej.

World War Z to nastawiona na kooperację, widowiskowa grą akcji, osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Produkcja jest oparta na licencji filmu pod tym samym tytułem, w którym zobaczyć można było m.in. Brada Pitta (pierwsza część trafiła do kin w 2013 r., zaś kontynuacja miała ukazać się w przyszłym roku, jednak została skasowana). Mechanika rozgrywki omawianej gry przypomina serię Left 4 Dead od firmy Valve Software – gracze przemierzają lokacje i wykonują kolejne cele misji, eksterminując przy okazji legiony nieumarłych.

Warto zaznaczyć, że rodzimym wydawcą World War Z jest firma CDP. Dzięki temu możemy liczyć na polską wersję językową (kinową, czyli z samymi napisami).

  1. World War Z – strona oficjalna
  2. CDP – strona oficjalna