Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2014, 11:03

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Zimowa wyprzedaż w Humble Store – przeceniono ponad 500 gier

W sklepie Humble Store wystartowała zimowa wyprzedaż, która trwać będzie przez najbliższe dwa tygodnie. W ramach promocji przeceniono ponad 500 tytułów, a każdego kolejnego dnia organizowane będą dodatkowe promocje. W tym momencie łakomym kąskiem wydaje się być między innymi Middle-Earth: Shadow of Mordor, This War of Mine czy Tomb Raider w edycji GOTY.

Ruszyła zimowa wyprzedaż w Humble Store. - Zimowa wyprzedaż w Humble Store – przeceniono ponad 500 gier - wiadomość - 2014-12-10
Ruszyła zimowa wyprzedaż w Humble Store.

Zimowe wyprzedaże w sklepach internetowych trwają w najlepsze. Do grona sprzedawców organizujących przedświąteczne promocje dołączył teraz również sklep Humble Store, który przez najbliższe dwa tygodnie (do 22 grudnia) będzie oferować graczom szereg tytułów po niekiedy znacznie obniżonych cenach.

Omawiana wyprzedaż dotyczy ponad 500 tytułów. Co istotne, każdego kolejnego dnia Humble Store organizować będzie dodatkowe promocje na wybrane produkcje. Już w tym momencie gracze mają do wyboru kilka naprawdę interesujących propozycji, z których najciekawsze wypunktowaliśmy poniżej.

Wybrane gry z promocji Humble Store:

Warto dodać również, że – zgodnie z tradycją - 10% z wpływów ze sprzedaży zostanie przekazane organizacjom charytatywnym, takim jak amerykański Czerwony Krzyż czy Charity: Water. Omawiana promocja to zatem nie tylko dobra okazja na wzbogacenie swojej kolekcji gier, ale również na pomoc najbardziej potrzebującym.