Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 18 stycznia 2016, 15:50

Zestaw Xbox One Tom Clancy'sR The Division z dyskiem 1TB w sprzedaży od 1 marca

W grze Tom Clancy’s The Division Nowy Jork pada ofiarą pandemii, z którą władze miasta nie mogą sobie poradzić. W ciągu zaledwie kilku dni bez dostaw żywności i wody społeczeństwo popada w chaos.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Zestaw Xbox One Tom Clancy'sR The Division z dyskiem 1TB w sprzedaży od 1 marca - ilustracja #1

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o dostępności zestawu Xbox One Tom Clancy’s The Division z dyskiem twardym 1TB i grą Tom Clancy’s The Division. Zestaw oferowany jest przez oficjalnych partnerów handlowych Xbox w orientacyjnej cenie detalicznej 1699 zł, i będzie dostępny w sprzedaży od 1 marca 2016.

Xbox One Tom Clancy’s The Division zawiera:

  • Konsolę Xbox One z dyskiem twardym o pojemności 1TB
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox One ze stereofonicznym gniazdem słuchawkowym 3,5 mm
  • Pełna wersję gry Tom Clancy’s The Division
  • Zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox One z wtykiem 3,5 mm
  • 3-miesięczny abonament Xbox Live Gold

W grze Tom Clancy’s The Division Nowy Jork pada ofiarą pandemii, z którą władze miasta nie mogą sobie poradzić. W ciągu zaledwie kilku dni bez dostaw żywności i wody społeczeństwo popada w chaos. Nadchodzi czas, aby aktywować oddział złożony z tajnych agentów – tylko oni mogą zaprowadzić porządek. Agenci, którzy wiodą pozornie zwyczajne życie, są szkoleni specjalnie, aby – kiedy już wszystko zawiedzie – działać samodzielnie i bez rozkazów. Walcząc przeciwko upadkowi społeczeństwa, bohaterowie sami zostaną wplątani w spisek i zmuszeni do walki nie tylko z efektami stworzonego przez człowieka wirusa, lecz także z rosnącym zagrożeniem, które się za nim kryje.

Xbox One wyróżniają stałe aktualizacje oprogramowania i nieustannie dodawane nowe funkcje, dzięki wprowadzeniu na konsoli systemu Windows 10. Dzięki wstecznej kompatybilności, na konsoli Xbox One można grać w gry z konsoli Xbox 360. W katalogu kompatybilnych gier dostępnych jest już ponad 200 tytułów, a z każdym miesiącem dodawane będą kolejne. Posiadane cyfrowe wersje gier Xbox 360 są automatycznie gotowe do instalacji na konsoli Xbox One. W przypadku gier odtwarzanych z płyty, które należą do katalogu gier we wstecznej kompatybilności, wystarczy włożyć płytę do konsoli i rozpocząć pobieranie gry na dysk twardy. Wsteczna kompatybilność umożliwia również rozgrywki wieloosobowe w tytuły na konsolę Xbox 360 pomiędzy posiadaczami różnych modeli konsol Xbox.