Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 października 2013, 13:23

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zapraszamy na imprezę GRYOffline.pl 2013! Główną atrakcją grywalna wersja Assassin's Creed IV!

Zgodnie z tradycją pod koniec października zapraszamy Was, drodzy Czytelnicy, na imprezę z cyklu GRYOffline.pl. Jej główną atrakcją będzie grywalna wersja Assassin's Creed IV.

Z ogromną przyjemnością chcemy zaprosić Was, drodzy Czytelnicy, na tegoroczną edycję imprezy GRYOffline.pl, która zgodnie z trwającą już kilka lat tradycją, odbędzie się pod koniec października w krakowskim klubie Prominent. Dzięki uprzejmości firmy Ubisoft, jedną z przygotowanych przez nas atrakcji będzie możliwość przetestowania gry Assassin’s Creed IV: Black Flag przed jej oficjalną premierą!

Zapraszamy na imprezę GRYOffline.pl 2013! - ilustracja #1

Gdzie i kiedy?

Impreza odbędzie się w sobotę, 26 października 2013 roku, w klubie Prominent, zlokalizowanym w Krakowie przy ulicy Kamiennej 17. Część oficjalna rozpocznie się o 16:00, ale goście będą mogli wchodzić na teren obiektu już od godziny 15:00. Wstęp na GRYOffline.pl 2013 będą mieć wyłącznie pełnoletnie osoby znajdujące się na liście gości (szczegóły rejestracji znajdziecie poniżej).

Atrakcje

Na zebranych czekać będzie sporo atrakcji, m.in.:

  1. Możliwość przedpremierowego zagrania w Assassin’s Creed IV: Black Flag na dwóch specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach.
  2. Turniej gry Injustice: Gods Among Us;
  3. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (gadżety i gry);
  4. Dostęp do stołów bilardowych, kręgielni i rzutek.
Zapraszamy na imprezę GRYOffline.pl 2013! - ilustracja #2

Rejestracja

Aby zgłosić chęć udziału w imprezie, wystarczy do 14 października 2013 (poniedziałek) wysłać e-maila pod adres [email protected] z tematem GRYOffline.pl 2013. Mail powinien zawierać:

  • dokładną ksywkę z serwisu gry-online.pl;
  • w przypadku rejestracji osoby towarzyszącej, niezbędne jest również podanie jej ksywki z serwisu gry-online.pl.
  • akceptujemy zgłoszenia wyłącznie osób pełnoletnich!

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla posiadaczy Abonamentów Premium z aktywną opcją VIP przygotowaliśmy 20 dodatkowych miejsc. Prosimy w mailu ze zgłoszeniem umieścić informację o posiadanej opcji VIP.

21 października będziemy rozsyłać potwierdzenia uczestnictwa w imprezie. Aby trafić na listę gości niezbędna będzie odpowiedź na to potwierdzenie do 23 października, do godziny 12:00.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.