Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 lipca 2015, 17:10

Zapraszamy do letniego konkursu ASUS Play It Cool!

Wraz z firmą ASUS zapraszamy Was do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine. Do wygrania są smartfony ZenFone 2 oraz myszki ROG SICA dla wyróżnionych prac!

Zapraszamy do letniego konkursu ASUS Play It Cool! - ilustracja #1

Co potrafi być bardziej uciążliwe od wakacyjnych upałów? Sytuacja, kiedy przegrzany sprzęt uniemożliwia Ci grę w ulubione tytuły. Jak tego uniknąć i domowymi sposobami zapewnić sobie lodowaty klimat niczym z okolic koła podbiegunowego?

W to niezwykle gorące lato wraz z firmą ASUS przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym będziecie mogli wykazać się kreatywnością. Pokażcie nam jak Wy chłodzicie się w upalne dni, a także jak dbacie o odpowiednią temperaturę Waszego sprzętu! Liczymy, że zaskoczycie nas swoją pomysłowością i być może niektóre pomysły wykorzystamy sami.

Konkurs składa się z dwóch modułów: Wakacyjnego i Technologicznego. Możecie wziąć udział w każdym z nich z osobna lub w obu razem. Pamiętajcie jednak, że zgłoszenia muszą być odrębnymi tworami. Wszelkie elementy zawarte w obydwu z nich muszą być całkowicie różne. W celu uzyskania szczegółów dotyczących konkursu zapraszamy na naszą stronę konkursową: playitcool.gry-online.pl

Nagrodami dla najbardziej kreatywnych uczestników będą dwa smarfony ZenFone2 oraz pięć myszy ROG SICA. Więcej szczegółów dotyczących nagród znajdziecie na specjalnie dedykowanej stronie konkursowej w zakładce „Nagrody”. Liczymy na Waszą wyobraźnię! Wszystkie zgłoszenia fotograficzne należy umieszczać w komentarzach pod stroną konkursową, natomiast materiały wideo na portalu Youtube, z adresem do nich w polu komentarzy pod stroną konkursową. Na Wasze prace czekamy do 14 sierpnia 2015 roku włącznie!

Szczegóły konkursu

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę w danej kategorii, ale dozwolone jest wzięcie udziału w obydwu kategoriach.
  • Zgłoszenie wideo do trybu „Wakacyjnego” powinno być nie dłuższe niż 1 minuta, a do trybu „Technologicznego” nie dłuższe niż 3 minuty.
  • W pracy wideo można zastosować udźwiękowienie własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons nie wykluczające wykorzystania komercyjnego.
  • Fotografie i fotomanipulacje należy umieścić w komentarzach na stronie konkursowej.
  • Materiały filmowe należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do zgłoszenia w komentarzu na stronie konkursowej. Film nie może być ustawiony jako prywatny.
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Po pozostałe informacje, jak również szczegółowy regulamin konkursu odsyłamy Was na specjalną stronę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.