Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 lipca 2015, 17:10

Zapraszamy do letniego konkursu ASUS Play It Cool!

Wraz z firmą ASUS zapraszamy Was do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine. Do wygrania są smartfony ZenFone 2 oraz myszki ROG SICA dla wyróżnionych prac!

Zapraszamy do letniego konkursu ASUS Play It Cool! - ilustracja #1

Co potrafi być bardziej uciążliwe od wakacyjnych upałów? Sytuacja, kiedy przegrzany sprzęt uniemożliwia Ci grę w ulubione tytuły. Jak tego uniknąć i domowymi sposobami zapewnić sobie lodowaty klimat niczym z okolic koła podbiegunowego?

W to niezwykle gorące lato wraz z firmą ASUS przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym będziecie mogli wykazać się kreatywnością. Pokażcie nam jak Wy chłodzicie się w upalne dni, a także jak dbacie o odpowiednią temperaturę Waszego sprzętu! Liczymy, że zaskoczycie nas swoją pomysłowością i być może niektóre pomysły wykorzystamy sami.

Konkurs składa się z dwóch modułów: Wakacyjnego i Technologicznego. Możecie wziąć udział w każdym z nich z osobna lub w obu razem. Pamiętajcie jednak, że zgłoszenia muszą być odrębnymi tworami. Wszelkie elementy zawarte w obydwu z nich muszą być całkowicie różne. W celu uzyskania szczegółów dotyczących konkursu zapraszamy na naszą stronę konkursową: playitcool.gry-online.pl

Nagrodami dla najbardziej kreatywnych uczestników będą dwa smarfony ZenFone2 oraz pięć myszy ROG SICA. Więcej szczegółów dotyczących nagród znajdziecie na specjalnie dedykowanej stronie konkursowej w zakładce „Nagrody”. Liczymy na Waszą wyobraźnię! Wszystkie zgłoszenia fotograficzne należy umieszczać w komentarzach pod stroną konkursową, natomiast materiały wideo na portalu Youtube, z adresem do nich w polu komentarzy pod stroną konkursową. Na Wasze prace czekamy do 14 sierpnia 2015 roku włącznie!

Szczegóły konkursu

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę w danej kategorii, ale dozwolone jest wzięcie udziału w obydwu kategoriach.
  • Zgłoszenie wideo do trybu „Wakacyjnego” powinno być nie dłuższe niż 1 minuta, a do trybu „Technologicznego” nie dłuższe niż 3 minuty.
  • W pracy wideo można zastosować udźwiękowienie własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons nie wykluczające wykorzystania komercyjnego.
  • Fotografie i fotomanipulacje należy umieścić w komentarzach na stronie konkursowej.
  • Materiały filmowe należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do zgłoszenia w komentarzu na stronie konkursowej. Film nie może być ustawiony jako prywatny.
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Po pozostałe informacje, jak również szczegółowy regulamin konkursu odsyłamy Was na specjalną stronę.