Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2015, 18:38

autor: Konrad Kaczmarczyk

Do Smite dołączyło już 10 milionów graczy, Kevin Sorbo użyczy głosu Herkulesowi

Hi-Rez Studios, twórcy gry Smite, ogłosili, że tytuł zdobył już popularność liczącą 10 milionów graczy. Z tej okazji dla fanów przygotowano szereg nagród, które można zdobyć rozgrywając mecze w trybie Player vs Player.

Do Smite dołączyło już 10 milionów graczy - Do Smite dołączyło już 10 milionów graczy, Kevin Sorbo użyczy głosu Herkulesowi  - wiadomość - 2015-07-25
Do Smite dołączyło już 10 milionów graczy

Hi-Rez Studios poinformowało, że do ich produkcji wywodzącej się z gatunku MOBA, dołączyło już 10 milionów graczy. Oczywiście mowa o Smite, pozycji, która po raz pierwszy zadebiutowała w ubiegłym roku na komputerach osobistych. Oczywiście na tle najpopularniejszej gry MOBA, czyli League of Legends, wynik nie robi wrażenia, ale dla twórców jest to duży sukces. Warto również zaznaczyć, że Smite niedługo poszerzy swoje granice i zdobędzie nowe grono fanów, a to wszystko za sprawą konsolowej premiery. Jeszcze w październiku bieżącego roku tytuł zadebiutuje na konsoli Xbox One. Jednak już teraz użytkownicy maszynki Microsoftu mogą przetestować grę, dołączając do otwartych testów, które rozpoczęły się 8 lipca. Prawdopodobnie Smite zadebiutuje również na PlayStation 4, ale na tę chwilę twórcy milczą w tym temacie.

Z okazji uzyskania 10 milionów graczy, ekipa ze studia Hi-Rez Studios przygotowała specjalny prezent. Osoby, które wygrają 10 meczów w trybie Player vs Player (PvP) otrzymają następujące nagrody:

  • Postać – Herkules
  • Skórkę dla tej postaci utrzymaną w stylu retro
  • Podkład dźwiękowy w wykonaniu Kevina Sorbo. Aktor jest ściśle powiązany z postacią Herkulesa, ponieważ wcielił się w niego w serialu Hercules: The Legendary Journeys

Przedstawiciele studia Hi-Rez Studios pojawią się na tegorocznych targach Gamescom, gdzie ukażą nową, tajemniczą produkcję, nad którą od dłuższego czasu pracują. Co ciekawe tytuł będzie grywalny, więc sami będziecie mogli sprawdzić, jak działa na ekranie monitora. Świeżutki projekt znajdziecie w hali nr. 9 na stanowisku A-051. Oczywiście na targach, które odbędą się od 5 do 9 sierpnia, przygotowano również miejsce, gdzie będziecie mogli zagrać w Smite.