Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2019, 17:26

Zapowiedziano nowe DLC do This War of Mine - Fading Embers

Polscy deweloperzy z 11 bit studios zapowiedzieli Fading Embers - kolejny dodatek fabularny do uznanej gry strategicznej This War of Mine. Produkcja trafi na pecety w sierpniu, jako część przepustki sezonowej This War of Mine: Stories.

Nowy dodatek do This War of Mine. - Zapowiedziano nowe DLC do This War of Mine - Fading Embers - wiadomość - 2019-07-25
Nowy dodatek do This War of Mine.

Polska firma 11 bit studios zapowiedziała nowy dodatek do świetnej gry strategicznej This War of Mine, zatytułowany Fading Embers. Produkcja trafi na PC (Steam) 6 sierpnia tego roku. DLC jest częścią przepustki sezonowej This War of Mine: Stories, którą można nabyć w cenie 25,49 zł. Opublikowano także krótki zwiastun, który znajdziecie poniżej.

Dodatek zaoferuje zupełnie nową kampanię fabularną, która przedstawi historię Anji - dziewczyny, która żyje w strefie wojennej, mając na swoich barkach wielki ciężar”. W produkcji zmuszeni będziemy podejmować trudne wybory, które wpłyną na kształt opowieści i zdecydują o tym, jakie będzie jej zakończenie.

Najnowsza historia This War of Mine skupia się na wyborach, które mogą prowadzić do wielu zakończeń. Te gałęzie fabularne były niezbędne, aby pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na nadrzędne pytanie o to, co ma większą wartość - rzeczy tworzone przez człowieka, które mają przetrwać dłużej od niego, czy też samo życie ludzkie. Jeśli się nad tym zastanowić, to ludzie sprzeciwiają się niszczycielskiej mocy wojny nie tylko po to, by ratować siebie samych, ale także by bronić tego, co stworzyły całe pokolenia - stwierdził Tomasz Kisilewicz z 11 bit studios.

  1. This War of Mine – strona oficjalna
  2. 11 bit studios - strona oficjalna
  3. Recenzja gry This War of Mine - survival na wojnie z perspektywy cywila