Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2013, 10:10

autor: Orlov

Zapowiedziano Legends of Persia - australijskie RPG akcji

Australijski deweloper Sourena Game Studio zapowiedział swoją debiutancką grę, należącą do gatunku RPG akcji. Trwa już kampania tytułu w serwisie Steam Greenlight.

Twórcy zapowiadają porywające walki z bossami - Zapowiedziano Legends of Persia - australijskie RPG akcji - wiadomość - 2013-12-11
Twórcy zapowiadają porywające walki z bossami

Niezależny australijski producent, Sourena Game Studio, zapowiedział właśnie swoją debiutancką grę – Legends of Persia. Reprezentujący gatunek hack’and’slash tytuł ma pojawić się na rynku na początku 2014 roku.

Fabuła gry skupiać się ma na postaci Keykshoro, syna perskiego księcia Siavosha, który poprzysiągł zemstę na Afrasiabie, królu Tooranu. Do dyspozycji graczy oddana zostanie bogata księga czarów, tysiące losowo generowanych przedmiotów (w tym te pochodzące z craftingu) oraz wymagające i niezwykle ekscytujące walki z bossami. O rozwój tytułu zadbają nie tylko twórcy, którzy obiecują regularne i darmowe aktualizacje – studio Sourena zapowiedziało także udostępnienie narzędzi modderskich.

Gra pojawić ma się wyłącznie na pecetach, na początku przyszłego roku. W planach wydawniczych twórców znajduje się również polska wersja językowa. Trwa już kampania Legends of Persia w serwisie Steam Greenlight.