Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2019, 19:32

Zapowiedziano Isles of Adalar – RPG-a inspirowanego serią The Elder Scrolls

Peakway Software zaprezentowało zwiastun swojej debiutanckiej produkcji Isles of Adalar, czyli inspirowanego serią The Elder Scrolls RPG-a z otwartym światem. Tytuł trafi na rynek w lipcu 2020 roku.

Isles of Adalar to duży projekt młodego studia. - Zapowiedziano Isles of Adalar – RPG-a inspirowanego serią The Elder Scrolls - wiadomość - 2019-10-07
Isles of Adalar to duży projekt młodego studia.

Studio Peakway Software zapowiedziało właśnie swoją debiutancką produkcję – osadzonego w otwartym świecie fantasy RPG-a Isles of Adalar. W związku z tym zaprezentowany został pierwszy zwiastun, który wyraźnie pokazuje inspirację twórców serią The Elder Scrolls. Tytuł trafi na komputery osobiste w lipcu 2020 roku.

Opublikowany trailer skupia się na mechanikach rozgrywki. Widzimy na nim między innymi rozmowy z postaciami niezależnymi, prowadzoną w czasie rzeczywistym walkę oraz edytor map. Zwiastun mówi nam, że w Isles of Adalar świat będziemy mogli oglądać w perspektywie pierwszo- i trzecioosobowej. Warto także zwrócić uwagę na oprawę graficzną, która na pierwszy rzut oka kojarzy się z The Elder Scrolls: Skyrim.

Dodatkowo, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, twórcy podzielili się swoją wizją Isles of Adalar. Według niej gra zaoferuje rozbudowaną fabułę, w której dużą rolę odegrają wybory dokonywane w czasie rozmów z postaciami niezależnymi. W zależności od wybranych przez nas cech osobowości głównego bohatera NPC będzie reagował na niego w inny sposób. Przełoży się to na dostępność dodatkowych opcji dialogowych.

W Isles of Adalar będzie można grać samotnie lub w maksymalnie czteroosobowej kooperacji. Tytuł od momentu premiery ma także oferować pełne wsparcie dla modderów.

Należy pamiętać, że zeprezentowane fragmenty rozgrywki pochodzą z wersji pre-alpha, więc do ostatecznej formy Isles of Adalar ma jeszcze daleko. Czym ostatecznie okaże się ten tytuł dowiemy się za niecały rok.