Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 04:03

autor: Entelarmer

Zapowiedziano Godfall - looter slasher na PS5

Firma Gearbox Publishing oraz studio Counterplay Games zapowiedziały Godfall - nietypowy looter shooter. „Nietypowy”, bo skupi się on na walce wręcz. Tytuł ukaże się na PlayStation 5 oraz w Epic Games Store.

Godfall będzie jednym z tytułów startowych PlayStation 5. - Zapowiedziano Godfall - looter slasher na PS5 - wiadomość - 2019-12-13
Godfall będzie jednym z tytułów startowych PlayStation 5.

Kontynuujemy serię zapowiedzi prosto z gali The Game Awards 2019. Studio Counterplay Games (Duelyst) ujawniło Godfall, nowy looter shooter (czy też raczej slasher) z katalogu firmy Gearbox. W grze trafimy do fantastycznego uniwersum stającego na skraju apokalipsy. ciekawe, tytuł skupi się nie na strzelaniu wzorem innych przedstawicieli gatunku w stylu Borderlands 3, lecz na walce wręcz.

Niewiele więcej dowiadujemy się na temat fabuły oraz rozgrywki. Z pomocą przychodzi jednak serwis Rock Paper Shotugn, który przeprowadził rozmowę z Keithem Lee, dyrektorem kreatywnym Counterplay Games. Akcję będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, walcząc z wrogami w pojedynkę bądź maksymalnie czteroosobowym gronie w trybie kooperacji. Twórcy chcą, by każde trafienie miało znaczenie, tym samym nagradzając graczy za umiejętną grę. Rzecz jasna, nie zabraknie też cennego ekwipunku, mającego istotne przełożenie na rozgrywkę. Godfall trafi na konsolę PlayStation 5 oraz komputery osobiste na czasową wyłączność w Epic Games Store pod koniec przyszłego roku.