Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2020, 09:32

autor: Aquma

Zapowiedź i pierwszy trailer Blood Bowl 3

Deweloper Cyanide Studio i wydawca Nacon zapowiedzieli Blood Bowl III – kolejną odsłonę cyklu strategicznego, w którym bierzemy udział w bardzo brutalnych meczach wzorowanych na futbolu amerykańskim.

Zapowiedź i pierwszy trailer Blood Bowl 3 - ilustracja #1
Zapowiedziano Blood Bowl 3.

W SKRÓCIE:

  1. zapowiedziano trzecią część cyklu Blood Bowl;
  2. produkcja zadebiutuje w 2021 roku i trafi na pecety oraz konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch.

W czasie gamescomu 2020 firmy Nacon i Cyanide Studio zapowiedziały Blood Bowl 3najnowszą odsłonę quasi-sportowego cyklu strategicznego, który korzysta z licencji znanego uniwersum Warhammera. W produkcji weźmiemy udział w meczach niezwykle brutalnej odmiany futbolu amerykańskiego. Tytuł trafi na rynek na początku 2021 roku w wersjach na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X, pecety oraz Nintendo Switch.

W dniu premiery produkcja zaoferuje 12 grywalnych ras – każda z nich będzie miała własny stadion oraz cheerleaderki. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, zabawa będzie oparta na systemie turowym. Głównym zadaniem gracza będzie wydawanie poleceń naszym zawodnikom w taki sposób, by osiągnąć przewagę na boisku – można to będzie robić zarówno poprzez zdobywanie punktów, jak i wykańczanie rywali. Pomiędzy spotkaniami poprawimy statystyki i umiejętności swoich sportowców.

Blood Bowl III zaoferuje kampanię oraz tryb wieloosobowy. Twórcy planują wspierać swoje dzieło po premierze, ale na razie nie podano żadnych konkretów na ten temat. Opublikowano za to pierwszy trailer, który znajdziecie poniżej.

  1. Blood Bowl 3 – Steam
  2. Cyanide Studio – strona oficjalna
  3. Nacon – strona oficjalna