Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 9 maja 2019, 17:47

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor i dołącz do walki o PS4 PRO

Z okazji premiery nowej postaci startujemy z kolejnym turniejem w For Honor, w którym do wygrania są słuchawki SteelSeries Arctis 5. Zapisz się już teraz i weź udział w zawodach.

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor i dołącz do walki o PS4 PRO - ilustracja #1

Do For Honor trafiła nowa postać Hitokiri. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was kolejny rycerski turniej. Zapisy już wystartowały i potrwają do 14 maja, a same zawody rozpoczną się dzień później o godz. 19:00. Gramy na PC w trybie 1v1 z drabinką pojedynczej eliminacji. Mecze rozgrywane będą do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finały, w których walczy się do dwóch zwycięstw (BO3). Wszystkie starcia od ćwierćfinałów komentował będzie dla was Paweł „Cruiser” Klimesz.

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor i dołącz do walki o PS4 PRO - ilustracja #2

Turniej For Honor jest częścią czwartego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt SteelSeries.

Na finalistów czekają słuchawki SteelSeries oraz punkty do czwartego sezonu Friendly Fire, w którym nagrodą główną jest konsola PlayStation 4 PRO. Do turnieju zapisać można się przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor i dołącz do walki o PS4 PRO - ilustracja #3

Zapisz się do epickiego turnieju For Honor i dołącz do walki o PS4 PRO - ilustracja #4

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj. Więcej informacji na temat rejestracji i zgłaszania wyników znajduje się w tym miejscu.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 1 maja
  • Koniec rejestracji: 14 maja 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 14 maja 22:00
  • Etap Check-in: 15 maja od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 15 maja, godz. 19:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 18:30)