Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 stycznia 2023, 12:48

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Zaopatrz się w elektronikę dzięki ofercie RTV Euro AGD. Ruszyły „4 dni limitowanych okazji”

Sieć sklepów RTV Euro AGD wystartowała z kolejną akcją promocyjną. Przez 4 dni mamy szansę na zakup wielu sprzętów w lepszych cenach. Wśród nich znajdziemy m.in. słuchawki Soundcore, klawiaturę SteelSeries Apex 9 TKL oraz telewizor Sony Bravia 55 cali.

Źródło fot. Unsplash, ELLA DON, Pixabay, OpenClipart-Vectors
i

Przed nami weekend. Dla niektórych oznacza to moment wytchnienia od pracy i codziennych obowiązków. Może zatem warto w tym czasie poważnie przemyśleć zakup sprzętów, o których od dawna marzyliśmy, a niekoniecznie mieliśmy ku temu okazję. Co ciekawe, „okazja” jest tu słowem nieprzypadkowym, bowiem sieć sklepów RTV Euro AGD wystartowała z nową akcją promocyjną, która potrwa od 20 do 23 stycznia. W jej trakcie – używając specjalnego kodu – będziemy mogli obniżyć regularne ceny wielu produktów. W poniższym tekście wyselekcjonowaliśmy – naszym zdaniem – kilka szczególnie wartych uwagi ofert.

4 dni limitowanych okazji w RTV Euro AGD

Słuchawki Soundcore Life Note

Zaopatrz się w elektronikę dzięki ofercie RTV Euro AGD. Ruszyły „4 dni limitowanych okazji” - ilustracja #1
Źródło: Soundcore, materiały promocyjne

Szara i ponura aura za oknem bez wątpienia znacząco wpływa na nasz nastrój. Sytuacja się pogarsza, gdy zmuszeni jesteśmy do opuszczenia domowych pieleszów i wyjścia na zewnątrz. Doskonałym rozwiązaniem (mówię z własnego doświadczenia) do walki z niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest nałożenie słuchawek i odpalenie ulubionej muzyki. Świetnie sprawdzą się w tej roli niewielkie i bezprzewodowe słuchawki Soundcore Life Note.

Ich niepodważalną zaletą jest przede wszystkim wydłużony czas pracy baterii. Po pełnym naładowaniu możemy się bowiem cieszyć czterema godzinami ciągłego odtwarzania muzyki. Dłuższe wycieczki z dala od gniazdka również nie będą nam straszne, ponieważ do zestawu dołączone jest etui ładujące, które wydłuży ten czas łącznie o 40 godzin. Co ciekawe, samo ładowanie odbywa się bardzo szybko – w ciągu 10 minut zyskamy dodatkową godzinę odsłuchu na urządzeniu.

Jest to oczywiście jedynie część zalet, jakie posiadają słuchawki Soundcore Life Note. Największą z nich w tym momencie jest cena. Używając kodu R4DLO20012301L, kupimy je w RTV Euro AGD za 119,99 zł. Warto podkreślić, że najniższa kwota z ostatnich 30 dni uwzględnia także wcześniejsze promocje.

Tutaj kupisz słuchawki Soundcore Life Note za 119,99 zł

Pozostałe oferty akcji „4 dni limitowanych okazji” w RTV Euro AGD

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej