Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2013, 10:55

autor: Sarge

Zamień śnieżny świat Skyrim na krajobrazy rodem z Far Cry 3

Tropical Skyrim to ostatnio wydany mod do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, zamieniający śnieżne tereny kontynentu Tamriel w słoneczne krajobrazy rodem z Far Cry 3. Dzieło modera Soolie robi duże wrażenie pod kątem wizualnym i kompletnie odmienia klimat produkcji studia Bethesda Softworks.

Posiadacze pecetowej wersji gry The Elder Scrolls V: Skyrim mogą wydłużać sobie zabawę z tym tytułem poprzez instalowanie różnego rodzaju modów. Jednym z ciekawszych jest ostatnio wydany Tropical Skyrim – modyfikacja zamienia śnieżną krainę w ogromny, tropikalny ląd rodem ze strzelaniny Far Cry 3.

Tropical Skyrim - screen #1 - Zamień śnieżny świat Skyrim na krajobrazy rodem z Far Cry 3 - wiadomość - 2013-03-14
Tropical Skyrim - screen #1

Mod kompletnie przemodelowuje tekstury i obiekty występujące na kontynencie Tamriel. Dzięki temu zamiast zimowych krajobrazów mamy do czynienia z zupełnie odmiennym klimatem - gracz przedziera się przez dżunglę, przecina tereny pustynne, biega po plażach, a wszystko to przy nieustannie świecącym słońcu. Podmienione zostały nawet modele przeciwników, na bardziej pasujące do obszarów tropikalnych. Soolie (twórca moda) postarał się także o nowe efekty świetlne i warunki atmosferyczne.

Tropical Skyrim można ściągnąć ze strony internetowej Skyrim Nexus. Tam znajdziecie też wszelkie szczegóły na temat moda, instrukcję jego instalacji i inne ważne informacje. Znajdują się tam również filmy prezentujące tropikalne krajobrazy w świecie The Elder Scrolls V: Skyrim. Z kolei w tej wiadomości możecie obejrzeć screeny przedstawiające moda.

Tropical Skyrim - screen #2 - Zamień śnieżny świat Skyrim na krajobrazy rodem z Far Cry 3 - wiadomość - 2013-03-14
Tropical Skyrim - screen #2
Tropical Skyrim - screen #3 - Zamień śnieżny świat Skyrim na krajobrazy rodem z Far Cry 3 - wiadomość - 2013-03-14
Tropical Skyrim - screen #3
Tropical Skyrim - screen #4 - Zamień śnieżny świat Skyrim na krajobrazy rodem z Far Cry 3 - wiadomość - 2013-03-14
Tropical Skyrim - screen #4