Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 czerwca 2022, 13:22

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Zakończenie Stranger Things 4 to „rzeź” według aktora

Finałowe odcinki czwartego sezonu Stranger Things zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Joseph Quinn, czyli serialowy Eddie, zapowiada istną rzeź w finale.

Stranger Things/Netflix

Dopiero co wspominaliśmy o tym, że czwarta odsłona uwielbianego przez ludzi na całym świecie Stranger Things stała się najchętniej oglądanym anglojęzycznym serialem Netflixa, a już za kilkanaście dni ten rekord zapewne zostanie pobity, gdy na platformę wkroczą dwa ostatnie epizody czwartej części.

Enigmatyczna odpowiedź

W związku ze wspomnianym finałem mrożącej krew w żyłach przygody mieszkańców Hawkins, cała ekipa twórców, jak i aktorów, udziela rozmaitych wywiadów. W jednej z rozmów, jaką przeprowadził portal The Guardian z Josephem Quinnem, aktor został zapytany o to, czego ludzie powinni spodziewać się w dwóch końcowych epizodach. Ekranowy Eddie, który podbił serca fanów Stranger Things wyznał w bardzo zabawny sposób, że fani powinni oczekiwać w nich prawdziwej „rzezi”.

Chodzi o to, że ukrywają gdzieś moją rodzinę i jeśli coś zdradzę, nigdy już nie zobaczę swoich bliskich. Mogę powiedzieć, że jest scena z gitarą, a skala oraz ambicje są powalające. Wszystkie ziarna, które zostały zasiane, przyniosą plony i będzie to prawdziwa rzeź. Wiesz, że finał ma dwie i pół godziny, nie? Kończenie tak ogromnym odcinkiem jest bardzo śmiałe – zdradził tajemniczo artysta.

Quinn nie zdradził co prawda żadnych szczegółów, ale na pewno rozbudził nam wszystkim apetyt na emocjonujący finał serialu. O ile aktor nie zwodzi nas obietnicą rzezi, możecie zacząć się obawiać o losy swoich ulubionych bohaterów.

Uczta dla oczu

Warto także zaznaczyć, że nie tylko fabuła ostatnich epizodów powinna nas kolokwialnie wgnieść w fotele, ale również zastosowane efekty wizualne. Twórcy Stranger Things, bracia Duffer, jakiś czas temu ujawnili magazynowi Empire, że nadchodzący finał sezonu zawierał będzie więcej ujęć CGI niż cała trzecia odsłona serialu razem wzięta.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Na sam koniec informujemy, że finał czwartego sezonu Stranger Things trafi na platformę Netflix już 1 lipca.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.