Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 czerwca 2021, 14:55

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Zack Snyder napisze nowy serial dla Netfliksa. Znamy obsadę

Jeszcze nie zdążył opaść kurz po premierze Armii umarłych, a Netflix wraz z Zackiem Snyderem szykują kolejny projekt. Poznaliśmy już pierwsze szczegóły. Twilight of the Gods będzie produkcją inspirowaną mitologią nordycką.

Twilight of the Gods będzie animacją, która czerpać ma garściami ze skandynawskiego świata wierzeń i mitów. Zack Snyder będzie scenarzystą i producentem, a produkcję wyreżyseruje Jay Oliva, który pracował przy wielu projektach z uniwersum DC. Netflix ogłosił obsadę głosową serialu na Twitterze z okazji trwającego wirtualnego eventu – Geeked Week. Trzeba przyznać, że wygląda imponująco.

W Twilight of the Gods usłyszymy Sylvię Hoeks w roli Sigrid, Stuarta Martina jako Leifa, Pilou Asbaeka, który wcieli się w Thora, a także Johna Noble’a – czyli Odyna. W kreacji Lokiego wystąpi Paterson Joseph. Rahul Kohli i Jamie Clayton zagrają odpowiednio Egilla i Seid-Kona. Znany z Gry o tron Kristofer Hivju użyczy głosu Andvariemu, a Peter Stormare – Ulfrowi. Jako Hel usłyszymy Jamie Chung z Krainy Lovecrafta, Inge będzie grała Lauren Cohen z The Walking Dead, a obsadę dopełni Corey Stoll w roli Hrafnkela.

Zack Snyder otoczył się wianuszkiem znanych aktorów. Serial zapowiada się obiecująco, choć nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie zadebiutuje na Netfliksie. Filmowiec pracuje równocześnie nad kilkoma projektami – w produkcji jest choćby serialowa kontynuacja Armii umarłych o podtytule Lost Vegas. Jeżeli nie wiecie, co oglądać w oczekiwaniu na Twilight of the Gods, polecamy naszą ściągawkę.

  1. Zack Snyder chętnie nakręciłby aktorskiego Dragon Balla
  2. Armia umarłych wielkim sukcesem Netfliksa. Film może wejść do top 10 wszech czasów platformy