Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2020, 17:40

autor: Adrian Werner

Yakuza 7 zmierza na PC, XONE i Xbox Series X

Firma Sega poinformowała, że gra Yakuza: Like a Dragon doczeka się wersji na pecety oraz konsole Xbox One i Xbox Series X. W przypadku ostatniej z tych platform sprzętowych będzie to tytuł startowy.

Yakuza 7 zmierza na PC, XONE i Xbox Series X - ilustracja #1
Nie tylko posiadacze PlayStation 4 zagrają w nową Yakuzę.

Niedawno pisaliśmy o plotkach, według których na Steam zmierza Yakuza: Like a Dragon, czyli najnowsza odsłona popularnego gangsterskiego cyklu firmy Sega. Podczas prezentacji X20/20 te doniesienia się potwierdziły, a przy okazji okazało się, że w planach jest również wydanie na konsole Xbox One i Xbox Series X.

Yakuza: Like a Dragon będzie tytułem startowym dla Xbox Series X. Co ciekawe, osoby, które kupią wersję na XONE, będą mogły za darmo uzyskać wydanie na nową generację. Możliwe ma być również przenoszenie save’ów między tymi edycjami.

W przypadku wydania PC w filmiku wspomniano tylko o wersji na Windows 10. Spodziewamy się jednak, że gra będzie także działała na starszych wersjach tego systemu operacyjnego.

Przypomnijmy, że gra zadebiutowała na PlayStation 4 w styczniu tego roku, ale na razie dostępna jest wyłącznie w Japonii.

  1. Oficjalna strona gry