Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2022, 21:50

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Xbox Games Showcase Extended - podsumowanie [Aktualizacja]

Xbox & Bethesda Showcase 2022 już za nami, ale nie oznacza to końca wielkiego święta dla fanów gier. Dzisiaj bowiem odbędzie się Xbox Games Showcase Extended.

Aktualizacja

Xbox Games Showcase Extended już za nami. Pokaz co prawda nie obfitował w tak porywające zapowiedzi gier jak to miało miejsce w niedzielę, ale na szczególną uwagę zasługuje przedstawione intro nadchodzącej kontynuacji kultowego STALKER-a. Ponadto fanów krwawej jatki na pewno zadowolił pierwszy gameplay trailer asynchronicznego sieciowego horroru The Texas Chain Saw Massacre. Poniżej znajdziecie listę naszych wiadomości z dzisiejszego wydarzenia.

Xbox Games Showcase Extended – podsumowanie

Oryginalna wiadomość

Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli zebrać swojej szczęki po przedwczorajszej prezentacji Xbox & Bethesda Showcase 2022, być może powinni się wstrzymać z tą czynnością. Dzisiaj bowiem o godzinie 19.00 czasu polskiego wystartuje Xbox Games Showcase Extended, czyli impreza uzupełniająca niedzielne wydarzenie Microsoftu.

Gigant z Redmond potwierdził, że w pokazie wezmą udział deweloperzy, którzy zagłębią się w ujawnione tytuły i opowiedzą nieco więcej o swoich projektach.

Co prawda nie powinniśmy oczekiwać, że będziemy świadkami kolejnych wielkich zapowiedzi, ale na Xbox Games Showcase Extended ma nie zabraknąć kilku ciekawych produkcji, które w następnych miesiącach zadebiutują na konsolach Xbox Series X/S i Xbox One oraz pecetach, np. dodatku Hot Wheels do gry Forza Horizon 5.

Poniżej będziecie mogli obejrzeć wydarzenie Xbox Games Showcase Extended, które – przypominamy – wystartuje o godzinie 19.00.

Ponadto prezentacja Microsoftu odbędzie się równolegle na platformie Twitch.

Zwracamy też Waszą uwagę na dzisiejszy event Ubisoftu z okazji 15-lecia serii Assassin’s Creed, który startuje o godzinie 18.00.

Liczymy, że weźmiecie razem z nami udział w powyższych imprezach.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej

E3 2021