Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2023, 14:38

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Civilization 6 od dziś w Xbox Game Pass

Civilization VI trafiło dzisiaj do usługi Xbox Game Pass. Popularną strategię studia Firaxis Games mogą wypróbować posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Microsoftu.

Źródło fot. 2K Games
i

Xbox Game Pass nie zwalnia tempa. Po tym jak marcową ofertę Microsoftu wzbogaciły m.in. Guilty Gear: Strive oraz Valheim we wczesnym dostępie, przyszedł czas na Sid Meier's Civilization VI.

Od dzisiaj każdy subskrybent usługi może wypróbować tę ciesząca się niesłabnącą popularnością produkcję studia Firaxis Games na konsolach, pecetach, a także w chmurze.

PC Game Pass kupisz tutaj

Zbuduj najwspanialszą cywilizację w dziejach

Turowa gra strategiczna Civilization VI nie wymaga od nas wiele: po prostu musimy zbudować najwspanialszą cywilizację w dziejach ludzkości. Natomiast sposób, w jaki osiągniemy swój cel, zależy wyłącznie od nas, niezależnie czy obierzemy drogę nauki i rozwoju technologicznego, dyplomację czy siłę militarną.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

Główna kampania Civilization VI dostarcza około 20 godziny zabawy, choć, jak wiemy, jest to jedna z produkcji, w których można zatopić się na znacznie dłuższy czas.

Premiera Sid Meier’s Civilization VI odbyła się 21 października 2016 roku. Pierwotnie gra pojawiła się wyłącznie na komputerach osobistych, ale później zawędrowała również na urządzenia mobilne oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej