Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2023, 14:38

autor: Kamil Kleszyk

Civilization 6 od dziś w Xbox Game Pass

Civilization VI trafiło dzisiaj do usługi Xbox Game Pass. Popularną strategię studia Firaxis Games mogą wypróbować posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Microsoftu.

Źródło fot. 2K Games
i

Xbox Game Pass nie zwalnia tempa. Po tym jak marcową ofertę Microsoftu wzbogaciły m.in. Guilty Gear: Strive oraz Valheim we wczesnym dostępie, przyszedł czas na Sid Meier's Civilization VI.

Od dzisiaj każdy subskrybent usługi może wypróbować tę ciesząca się niesłabnącą popularnością produkcję studia Firaxis Games na konsolach, pecetach, a także w chmurze.

PC Game Pass kupisz tutaj

Zbuduj najwspanialszą cywilizację w dziejach

Turowa gra strategiczna Civilization VI nie wymaga od nas wiele: po prostu musimy zbudować najwspanialszą cywilizację w dziejach ludzkości. Natomiast sposób, w jaki osiągniemy swój cel, zależy wyłącznie od nas, niezależnie czy obierzemy drogę nauki i rozwoju technologicznego, dyplomację czy siłę militarną.

Xbox Game Pass kupisz tutaj

Główna kampania Civilization VI dostarcza około 20 godziny zabawy, choć, jak wiemy, jest to jedna z produkcji, w których można zatopić się na znacznie dłuższy czas.

Premiera Sid Meier’s Civilization VI odbyła się 21 października 2016 roku. Pierwotnie gra pojawiła się wyłącznie na komputerach osobistych, ale później zawędrowała również na urządzenia mobilne oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej