Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release eFusion MMOG Press Release 6 marca 2013, 09:07

Wystartował Dragon Nest Europe

Wraz z oficjalną premierą gry Dragon Nest Europe przypominamy o nadal trwającym konkursie z przygotowaną przez wydawców gry fantastyczną nagrodą - BMW MINI Cooper Roadster.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

6 marca 2013r. w niemieckim Eschborn firma eFusion MMOG GmbH, europejski wydawca gier z serii MMO poinformowała o oficjalnej premierze w dniu dzisiejszym gry Dragon Nest Europe.

Światowy numer 1. wśród gier akcji RPG – Dragon Nest – po pomyślnym zakończeniu trwających kilka dni zamkniętych beta testów trafił w końcu do szerokiego grona fanów. Ilość beta testerów gry przekroczyła 8 000 graczy, a więc zgodnie z obietnicą eFusion MMOG – wszyscy gracze biorący udział w beta testach zatrzymali swoje osiągnięcia i nie nastąpi całkowity restart baz danych. Jak oświadczył producent gry - Joon Myung Jung ze studia Eyedentity Games: “Jest to pierwsza tak wielka publikacja gry Dragon Nest na świecie. Produkt został wydany jednocześnie w kilku wersjach językowych. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z europejskimi graczami żeby móc śledzić na bieżąco ich uwagi, opinie i sugestie jak również poznać ich oczekiwania i dążyć do ich spełnienia”.

Wystartował Dragon Nest Europe - ilustracja #1

Wraz z oficjalną premierą gry Dragon Nest Europe przypominamy o nadal trwającym konkursie z przygotowaną przez wydawców gry fantastyczną nagrodą - BMW MINI Cooper Roadster. Żeby mieć szansę na wygranie tej wspaniałej nagrody gracze muszą wziąć udział w evencie „Drive Your Action” i spełnić 2 warunki konkursowe: zaprosić co najmniej 5 znajomych do gry Dragon Nest Europe oraz zebrać ponad 50 „MINI Cooper Keys” w trakcie gry. W maju wyłoniona zostanie jedna osoba, która otrzyma nagrodę.

Aby podkręcić atmosferę podczas premiery gry – wydawcy przygotowali szereg interesujących eventów. Gracze mogą liczyć na sporo atrakcji i ciekawostek, osoby które będą intensywnie rozwijać swoją postać i stworzą gildię będą mieli szanse na ciekawe nagrody w grze. Więcej szczegółów i informacji o przygotowanych ventach można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej gry Dragon Nest Europe: http://www.dragonnest.eu/event/cbt/en/wcbt_event.asp