Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 sierpnia 2014, 16:00

autor: Maciej Jałowiec

Wygraj laptopa ASUS G750 w konkursie na GRYOnline.pl

Gamingowy laptop ASUS G750 to nagroda w drugiej części konkursu dotyczącego serii Republic of Gamers. Gorąco zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń, czekamy na nie już tylko do piątku!

Wygraj laptopa ASUS G750 w konkursie na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Rozpoczynamy drugi etap konkursu dotyczącego serii Republic of Gamers – tym razem, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nagrodą w zabawie jest gamingowy laptop ASUS G750. Maszyna ta trafi do tego użytkownika, który odwiedzi stronę rog.gry-online.pl, a następnie wykona zadanie konkursowe. Ogółem rzecz ujmując, należy w komentarzu do wyżej wspomnianej strony wskazać i uzasadnić, która cecha laptopa jest w Waszej opinii najważniejsza. Więcej szczegółów na temat zadania konkursowego znajdziecie w regulaminie. Dodatkowo, na rog.gry-online.pl możecie oddawać swoje typy w głosowaniu na dziewczynę ROG. Spośród wszystkich prezentowanych wcześniej modelek – Magdy, Anity i Grety – teraz możecie wskazać, która z dziewcząt najbardziej nadaje się na reprezentantkę Republic of Gamers.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 sierpnia do godziny 12:00. Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia o godzinie 15:00 na stronie rog.gry-online.pl.

Życzymy powodzenia w walce o laptopa! Czekamy na Wasze prace!