Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 kwietnia 2015, 16:56

Wygraj komputer wart 7000 zł w konkursie Hex: Shards of Fate!

Potężny komputer o wartości 7000 zł - taka nagroda czeka na Was w najnowszym konkursie graficznym na GRY-Online.pl dotyczącym gry Hex: Shards of Fate!

Wygraj komputer wart 7000 zł w konkursie Hex: Shards of Fate! - ilustracja #1

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie na GRY-Online.pl. Przy wsparciu firmy Gameforge AG przygotowaliśmy dla Was konkurs dotyczący karcianki fantasy z elementami MMORPG – Hex: Shards of Fate. Dla zwycięzcy przewidzieliśmy nagrodę główną, którą jest komputer Tesla ASUS 970 LE. Jak zawalczyć o tę maszynę?

Waszym zadaniem jest zaprojektowanie karty jednostki/artefaktu wpisującej się w klimat Hex: Shards of Fate! Oprócz przygotowania frontu oraz tyłu karty, prosimy także o dołączenie opisu stworzonej przez Was postaci lub artefaktu. Co więcej, praca zwycięzcy udekoruje główną nagrodę. Mamy nadzieję, że przy ogromie postaci znajdujących się w Hex: Shards of Fate na pewno coś Was zainspiruje. Liczymy na Waszą wyobraźnię! Wszystkie zgłoszenia należy umieszczać w polu komentarzy pod stroną konkursową. Na Wasze prace czekamy do 13 maja 2015 roku włącznie!

 

Szczegóły konkursu

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Praca nie powinna przekraczać 1,1 MB rozmiaru pliku i powinna być w formacie JPG lub PNG.
  • Zgłoszenia graficzne należy umieszczać bezpośrednio w polu komentarzy na dedykowanej stronie konkursowej: hex.gry-online.pl wraz z opisem postaci.
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Nagroda

Wygraj komputer wart 7000 zł w konkursie Hex: Shards of Fate! - ilustracja #2
  • Komputer ASUS Tesla i7-4790K/16GB/256+1000/WIN8PX GTX 970.

Po pozostałe informacje, jak również szczegółowy regulamin konkursu odsyłamy Was na specjalnie przygotowaną stronę konkursową Hex: Shards of Fate. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, życzymy dużo weny oraz wspaniałych pomysłów. Powodzenia!