Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 12:20

autor: AlexB

Wyciek nowych screenów z remake'u Demon's Souls

Australijski Amazon przez pomyłkę opublikował nowe screeny z przygotowywanego przez studio Bluepoint Games remake'u Demon's Souls. Według spekulacji tytuł ma ukazać się w okolicach premiery konsoli PlayStation 5.

Wyciek nowych screenów z remakeu Demons Souls - ilustracja #1
Remake Demon’s Souls zmierza na nową konsolę firmy Sony.

Czerwcowa zapowiedź opracowywanego przez studio Bluepoint Games (odpowiedzialnego między innymi za Shadow of the Colossus z 2018 roku oraz remastery trzech pierwszych odsłon cyklu Uncharted) remake'u Demon's Souls z pewnością ucieszyła wielu miłośników niezwykle trudnych RPG-ów akcji od Japończyków z FromSoftware. Niestety, jak na razie nie jesteśmy specjalnie rozpieszczani nowymi materiałami z tej gry. Osobom ich wypatrującym dość niespodziewanie z pomocą przyszedł australijski oddział sklepu Amazon. Przez pomyłkę pojawiły się w nim dwa screeny prezentujące remake Demon's Souls. Szybko zostały zdjęte, lecz czujni użytkownicy forum ResetEra zdążyli je zachować. Oto one:

Wyciek nowych screenów z remakeu Demons Souls - ilustracja #3
Źródło: ResetEra

W australijskim Amazonie pojawiła się też okładka remake'u Demon's Souls. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Wyciek nowych screenów z remakeu Demons Souls - ilustracja #4
Źródło: ResetEra

Przypominamy, że remake Demon's Souls zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Dokładna data premiery tytułu nie jest jak na razie znana, lecz według spekulacji sprzed kilku tygodni pojawi się on równocześnie bądź w okolicach debiutu nowej konsoli firmy Sony.

  1. Strona internetowa Bluepoint Games
  2. Strona internetowa Sony