Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2013, 12:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Wybierz grę roku 2012 - startujemy z naszym plebiscytem

Startujemy z drugim etapem naszego plebiscytu Gra Roku 2012. Los poszczególnych tytułów jest w Waszych rękach. Dodatkowo dla wszystkich głosujących, sklep.gry-online.pl przygotował kod zniżkowy na zakup jednej z gier: Hitman: Rozgrzeszenie lub Sleeping Dogs, w atrakcyjnej cenie 39,90 zł.

Po zakończonej 31 stycznia fazie nominacji pora wystartować z drugim – tym głównym – etapem plebiscytu Gra Roku 2012! Już przy typowaniu tytułów widzieliśmy zacięty bój w najważniejszej spośród piętnastu kategorii, ale teraz wszystko zaczyna się od nowa i los poszczególnych produkcji jest wyłącznie w Waszych rękach.

Ograniczyliśmy liczbę tytułów w niektórych kategoriach do pięciu pozycji (w zależności od rozkładu głosów w nominacjach), aby zaostrzyć walkę pomiędzy tymi produkcjami, które mają realną szansę na wygraną.

Po podsumowaniu Waszych głosów w nominacjach przeprowadziliśmy drobne zmiany. Black Mesa czyli totalna modyfikacja/fanowski remake gry Half-Life nie do końca wpisywała się w naszą koncepcję gier indie (to po prostu nowa wersja komercyjnego hitu sprzed lat), więc zdecydowaliśmy się ją umieścić w kategorii najlepsza modyfikacja, dodatkowo dumni posiadacze pecetów mogą oddawać głosy na Black Mesę w kategorii najlepszy exclusive. Ponadto z „najlepszych gier, w które nikt nie grał” usunęliśmy niezmiernie popularne Far Cry 3 oraz The Walking Dead, pozostałe Wasze propozycje z pierwszej piątki w naszym odczuciu spełniają wymagania tej kategorii.

Wybierz grę roku 2012 - startujemy z Plebiscytem  - ilustracja #1

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy wejść na stronę plebiscytu, zalogować się i wybrać interesującą kategorię.

  1. weź udział w plebiscycie Gra Roku 2012

Dla wszystkich głosujących, sklep.gry-online.pl przygotował niespodziankę, kod zniżkowy na zakup jednej z gier: Hitman: Rozgrzeszenie lub Sleeping Dogs w cenie 39,90 zł. Obydwa tytuły są w wersjach cyfrowych, przypisywanych do platformy Steam i posiadają opcję wyboru polskiej wersji językowej. Liczba kluczy jest ograniczona i sklep zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji przed czasem.

  1. odbierz kod zniżkowy na zakup cyfrowych kopii Hitman: Rozgrzeszenie lub Sleeping Dogs

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do głosowania, które potrwa do 28 lutego 2013, ogłoszenie wyników nastąpi 5 marca.