Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 lipca 2018, 12:05

autor: AlexB

Wpadka Sony - firma wrzuciła na YouTube cały film zamiast trailera

Wczoraj miało miejsce dość nietypowe zdarzenie. Firma Sony pomyłkowo opublikowała na swoim kanale na YouTube cały film Khali the Killer. Był on dostępny do obejrzenia za darmo przez ponad sześć godzin.

Różnorakie wpadki i dziwne zdarzenia nie są obce żadnej gałęzi rozrywki. Nie są w stanie uniknąć ich nawet największe molochy, czy to branży gier, czy filmów. Wczoraj „lekką wtopę” zaliczyła firma Sony. Chciała ona opublikować na swoim kanale w serwisie YouTube nowy zwiastun kryminału Khali the Killer. Zamiast tego jednak udostępnili oni... cały, trwający niemal półtorej godziny film. Osobom odpowiedzialnym za prowadzenie konta zajęło ponad sześć godzin, by zdjąć produkcję. Przez ten czas zdążyło ją obejrzeć przeszło 11 tysięcy osób.

Wiele osób uznało, że nie warto było oglądać filmu Matthewsa, nawet za darmo. - Wpadka Sony - firma wrzuciła na YouTube cały film zamiast trailera - wiadomość - 2018-07-04
Wiele osób uznało, że nie warto było oglądać filmu Matthewsa, nawet za darmo.

Khali the Killer zadebiutował na płytach DVD w listopadzie ubiegłego roku. Niedawno pojawił się również w serwisach streamingowych. Wielu nabrało zatem podejrzeń, że całe zamieszanie to w istocie przemyślana akcja marketingowa, mająca zwrócić uwagę na tę niezbyt znaną produkcję. Jeśli tak było, jej efekt może być odwrotny od zamierzonego. W serwisie IMDB większość widzów nie zostawiło suchej nitki na filmie, a jego średnia ocena wynosi obecnie 3,5/10 i wciąż spada. Natomiast na Rotten Tomatoes nie zainteresował się nim absolutnie nikt.

Khali the Killer jest drugim filmem w karierze reżysera Jona Matthewsa. Opowiada on historię Khaliego, zabójcy na zlecenie, który przed emeryturą podejmuje się ostatniej misji. Pieniądze zarobione podczas niej mają pomóc w opiece nad jego schorowaną babcią. Niestety, zaczyna on czuć empatię w stosunku do swojego celu, przez co zostaje zmuszony do podjęcia najtrudniejszej decyzji w swoim życiu. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Richarda Carbala (Bogowie ulicy, serial American Crime), Corinę Calderon (Legion samobójców) oraz Ryana Dorseya (Dziedzictwo krwi).