Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2022, 20:31

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

WoW Dragonflight z datą premiery i trailerem pełnym smoków

Znamy datę premiery nowego dodatku do World of Warcraft, Dragonflight. Ujawnił ją nowy zwiastun na silniku gry.

Źrodło fot. Blizzard
i

Od miesięcy wiemy, że do World of Warcraft zmierza dodatek o podtytule Dragonflight. Dzisiaj Blizzard podzielił się jego nowym zwiastunem, ujawniającym datę premiery. Na smokach polatamy jeszcze w tym roku, a dokładniej 28 listopada.

Poza tym ujawniono, że pierwszy sezon Dragonflight rozpocznie się 12 grudnia. Wraz z tą datą do WoW-a zawita nowy rajd – Vault of the Incarnates.

W Dragonflight będzie się można wcielić w kombinację rasy z klasą postaci, draktyrów (ang. dracthyr), a także, jak sama nazwa wskazuje, latać na smokach. Pojawi się również opcja ich dowolnej personalizacji podczas pobytu na Smoczych Wyspach (ang. Dragon Isles). Dodatek zaoferuje też m.in. walkę w niedostępnych wcześniej lochach, nowy system talentów czy cztery strefy do eksplorowania (Waking Shores, Ohn’ahran Plains, Azure Span, Thaldraszus). Wszystkie nowości, jakie wprowadzi Dragonflight, możecie zobaczyć tutaj.

Dodatek jest dostępny w preorderze w sklepie Blizzarda. Można go dostać przy samodzielnym zakupie (najtańsza wersja to koszt 49,99 euro, czyli ok. 243 zł) lub jako część World of Warcraft: Complete Collection.

  1. World of Warcraft: Dragonflight - oficjalna strona
E3 2021