Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2021, 21:02

autor: Entelarmer

World of Tanks ma 11 lat; darmowy czołg premium do odebrania w prezencie

11 lat temu zadebiutowało World of Tanks. Z tej okazji wierni gracze mogą liczyć na prezenty od studia Wargaming.net, w tym darmowy radziecki czołg premium.

World of Tanks ma już 11 lat. Studio Wargaming.net uczci kolejną rocznicę wydania gry specjalnym wydarzeniem, które potrwa od 12 do 23 sierpnia do godziny 8:00 czasu polskiego. Jeśli zalogujecie się w tym czasie do WoT-a siedem razy, otrzymacie różnorakie prezenty, w tym konto premium na jeden dzień oraz kupony, które będzie można wymienić nie później niż 24 godziny po zakończeniu świętowania. Ponadto za pierwsze uruchomienie gry twórcy obdarują Was czołgiem premium IV poziomu: radzieckim T-34 mod. 1941. Pojazd dostaniecie razem z załogą wyszkoloną na 100% oraz miejscem w garażu.

  1. Zagraj za darmo w World of Tanks

Oprócz atrakcji związanych z 11. rocznicą wypada wspomnieć o niedawnym debiucie aktualizacji 1.14. Wraz z nią w grze pojawiły się nowe ciężkie czołgi dla Czechosłowacji i mapa Bezpieczna przystań inspirowana Japonią lat 60. XX wieku, na której można usłyszeć muzykę skomponowaną przez legendarnego Akirę Yamaokę. To także ulepszenia polowe pojazdów, dzięki którym możemy usprawnić wybrane cechy czołgów. Poza tym do WoT powrócił tryb Linia frontu, a początkujący gracze będą mogli dokładnie wyuczyć się map dzięki nowej sekcji treningowej. O szczegółach przeczytacie na oficjalnej stronie gry.

  1. Oficjalna strona gry World of Tanks
  2. World of Tanks – poradnik do gry
  3. World of Tanks na platformie Steam