Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2020, 11:53

autor: Adrian Werner

Worms Rumble - dziś premiera na PS5, PS4 i PC

Dzisiaj premierę ma Worms Rumble, czyli kolejna gra należąca do popularnej marki zespołu Team17. Produkcja zadebiutowała na PlayStation 4 i PlayStation 5, a za kilka godzin ukaże się także na PC.

Na rynku zadebiutowała gra Worms Rumble, czyli najnowsza odsłona popularnego cyklu studia Team17. Produkcja powstała z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Na wszystkich tych platformach sprzętowych tytuł oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Produkcję można już kupić na PlayStation 4 i PS5. Nabycie gry na jednej z tych konsol pozwala także na pobranie jej na drugiej platformie. Natomiast wydanie pecetowe zostanie odblokowane na Steamie dzisiaj po południu.

Poza standardowym wydaniem dostępna jest również tzw. Deluxe Edition, która oferuje dodatkowo 6 strojów, 6 skórek dla broni oraz 6 sztandarów.

Niestety, na razie w sieci nie pojawiły się żadne recenzje gry, więc nie można stwierdzić, czy jest to produkcja godna zainteresowania dla fanów serii. Pytanie o to jest o tyle istotne, że Worms Rumble bardzo mocno odbiega od tego, do czego przyzwyczaiła nas ta marka. Autorzy porzucili system turowy, oferując potyczki w czasie rzeczywistym. Do tego każdy gracz kieruje tylko jednym robakiem.

Zapowiedzi przed premierą były ostrożnie optymistyczne. Według nich gra ma spory potencjał, ale podkreślano jednocześnie, że ma zbyt mało wspólnego z dotychczasowymi odsłonami marki. Produkcja opisywana była jako tytuł, który bardziej przypomina Soldata niż klasyczne Wormsy.

  1. Worms Rumble na Steamie
  2. Worms Rumble w PlayStation Store
  3. Oficjalna strona gry