Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 czerwca 2019, 09:55

autor: Serek

World War 3 z pierwszym darmowym weekendem na Steam

Gliwickie studio The Farm 51 ogłosiło, że gra World War 3 otrzyma pierwszy darmowy weekend na Steamie. Za darmo pogramy od najbliższego czwartku do niedzieli. Akcje militarne poprowadzimy na jednej mapie, ale wyposażeni w pełen dostępny w grze arsenał.

World War 3 otrzyma pierwszy darmowy weekend. - World War 3 z pierwszym darmowym weekendem na Steam - wiadomość - 2019-06-18
World War 3 otrzyma pierwszy darmowy weekend.

Opracowana przez gliwickie studio The Farm 51 pierwszoosobowa sieciowa strzelanka World War 3 doczeka się pierwszego darmowego weekendu na Steamie. Firma poinformowała o tym fanów za pośrednictwem strony Tygodniowego raportu na oficjalnej stronie gry. Darmowy weekend potrwa od czwartku 20 czerwca (od godziny 19:00) do niedzieli 23 czerwca (do 22:00). Twórcy wierzą, że teraz jest idealny czas, by zaprosić graczy do zapoznania się z produkcją. Przy okazji darmowego weekendu, macie szansę także kupić grę w promocyjnej cenie. Tytuł aktualnie kosztuje niespełna 60 złotych (przy cenie regularnej 99,99 zł), a obniżka potrwa do 24 czerwca.

Czego mogą spodziewać się gracze, którzy chcieliby sprawdzić produkcję za darmo? Producenci informują, że poświęcili wiele czasu na optymalizację gry, a przede wszystkim lokacji, w tym mapy, która będzie terenem akcji podczas darmowego weekendu, czyli Polyarny. Twórcy nie kryją, że starają się jak najlepiej przygotować pod zwiększoną liczbę graczy. Z tego powodu zabezpieczyli dodatkowe serwery i zdecydowali się ograniczyć okres próbny do jednej mapy. Na szczęście w ręce graczy oddany zostanie cały dostępny w grze ekwipunek (wraz z nowymi karabinami i pojazdem Commando 4x4).

World War 3 zadebiutowało we wczesnym dostępie 19 października 2018 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na platformie Steam. Produkcja powstała we współpracy z pracownikami militarnych centrów badań i rozwoju, a jej akcja toczy się w alternatywnej wersji rzeczywistości, po wybuchu tytułowej III wojny światowej. Cechą charakterystyczną gry jest wysoki realizm, co sprawia, że grze jest jeszcze bliżej do prawdziwego pola bitwy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World War 3
  2. World War 3 na Steamie