Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2012, 17:21

autor: Olek

World of Warcraft bez płacenia... ale tylko za usługę Remote

Usługa dostępu do niektórych funkcji w grze World of Warcraft za pośrednictwem smartfonowej aplikacji nie wymaga już dodatkowej opłaty. Całkowicie za darmo można pogawędzić ze znajomymi na czacie gildii albo zajrzeć do Domu Aukcyjnego.

World of Warcraft bez płacenia... ale tylko za usługę Remote - ilustracja #1
Przez smartfon można np. sprawdzić oferty w Domu Aukcyjnym albo porozmawiać z członkami gildii.

Koncern Activision-Blizzard delikatnie mówiąc nie należy do tych, które często serwują graczom darmowe niespodzianki. Tym milej poinformować, że usługa World of Warcraft Remote nie wymaga już płacenia 3 euro miesięcznie. Czy to pierwsza jaskółka zwiastująca przejście najpopularniejszej gry MMO w historii na model free-to-play?

Do tego chyba jednak wciąż daleko. Póki co wypada cieszyć się z darmowych funkcji World of Warcraft Remote. Usługa umożliwia m.in. przejrzenie profilu bohatera (w tym np. statystyk postaci i osiągnięć), zdalny dostęp do Domu Aukcyjnego (przeglądanie i wystawianie aukcji, licytowanie, odbiór złota), konwersacje na czacie gildii oraz skorzystanie z kalkulatora talentów i przeglądarki przedmiotów.

World of Warcraft bez płacenia... ale tylko za usługę Remote - ilustracja #2

Aby mieć World of Warcraft stale w zasięgu smartfona lub tabletu wystarczy pobrać aplikację World of Warcraft Mobile Armory z Google Play bądź AppStore i dokonać instalacji zgodnie z instrukcją. Gracze, którzy wcześniej wykupili subskrypcję na usługę WoW Remote powiadomieni zostaną mailowo o tym, co Blizzard proponuje im w ramach rekompensaty.

World of Warcraft bez płacenia... ale tylko za usługę Remote - ilustracja #3Przy okazji przypominamy, że w nadchodzącym tygodniu ukaże się nowa łatka aktualizacyjna do World of Warcraft. Patch oznaczony numerem 5.0.4 pozwoli każdemu z graczy na zabawę wszystkimi rasami, niezależnie od posiadanych rozszerzeń. Wprowadzone zostaną również elementy, które mają przygotować grę pod kątem zmian, jakie pojawią się wraz z premierą dodatku Mists of Pandaria. Zainteresowanych kupnem rozszerzenia przed premierą zachęcamy do wizyty w Sklepie GRY-OnLine, gdzie w promocyjnej cenie kosztuje ono 119,90 zł.

  1. Oficjalna strona gry World of Warcraft
  2. Serwis Battle.Net