Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 maja 2013, 12:07

autor: Hed

World of Tanks – poradnik dla początkujących

Chcesz zacząć przygodę z World of Tanks, ale obawiasz się złożoności rozgrywki? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy poradnik wideo, który wprowadza w tajniki gry. Materiał wideo pokazuje proste techniki ułatwiające przetrwanie na polu walki.

Poradnik do World of Tanks ułatwi wejście w świat popularnych „czołgów”.  - World of Tanks – poradnik dla początkujących - wiadomość - 2013-05-06
Poradnik do World of Tanks ułatwi wejście w świat popularnych „czołgów”.

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych gier free-to-play na rynku, która jest nieustannie rozwijana przez firmę Wargaming.net. Z tego względu produkcja może być dość skomplikowana dla początkujących graczy. Z myślą o nich przygotowaliśmy poradnik wideo wyjaśniający podstawowe elementy World of Tanks i oferujący sporo porad, ciekawostek czy wskazówek. Dzięki niemu będziecie mogli zasiąść za sterami czołgu wyposażeni w wiedzę teoretyczną.

Z poradnika dowiecie się, jakie czołgi wybrać na początek przygody World of Tanks i jak zachowywać się na polu walki. Nasz ekspert pokazuje w akcji parę technik, które ułatwiają przetrwanie pierwszych partii i korzystanie w pełni z mechaniki gry. Wszystko to jest podane na konkretnych przykładach wyjętych prosto z rozgrywki i meczów z innymi graczami. Oczywiście do tematu powrócimy w przyszłych materiałach z bardziej zaawansowanymi poradami.

Ostatnio sporo jest gier free-to-play, których mechanika ewoluuje z czasem za pośrednictwem łatek i aktualizacji (World of Tanks jest jedną z nich). Z tego względu postanowiliśmy przyglądać się podobnym grom w serii specjalnych filmów, aby śledzić ich ewolucję. Przykład znajdziecie w materiale z kwietnia, w którym omówiliśmy zmiany, jakie zaszły w patchu 3.5 do League of Legends. Spodziewajcie się więcej tego typu treści w naszej sekcji wideo.

Gra World of Tanks wystartowała w Rosji w 2010 roku i w 2011 roku na większości pozostałych rynków. Produkcja studia Wargaming.net błyskawicznie zdobyła olbrzymią popularność, dzięki czemu stała się jednym z ważniejszych tytułów free-to-play. W World of Tanks prowadzimy do boju przeróżne machiny pancerne, z czasem zyskując dostęp do nowych technologii i maszyn. Dzięki popularności gry Wargaming.net rozwija swoje oddziały i planuje atak na wiele frontów.

  1. World of Tanks – poradnik dla początkujących
  2. Oficjalna strona World of Tanks