Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2013, 14:20

World of Tanks na Xboksa 360 – rozpoczynają się zapisy na beta-testy gry

Właśnie rozpoczęły się zapisy na beta-testy World of Tanks w wersji na Xboksa 360. Niestety, znacznie gorszą wiadomością jest to, że beta w najbliższym czasie wystartuje jedynie w USA i Kanadzie, pozostałe regiony świata dołączą do testów w dalszej przyszłości.

Wargaming.net oraz Microsoft (za pośrednictwem bloga Majora Nelsona) ogłosiły, że rozpoczynają się zapisy do beta-testów konsolowej wersji World of Tanks. Swoje zgłoszenie można zostawić na oficjalnej stronie gry. Niestety, wszyscy rodacy, którzy liczyli na to, że wkrótce pokierują czołgiem za pomocą pada, mogą się zawieść. Testy na razie ograniczone będą tylko do mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady. W trakcie procesu rejestracyjnego witryna sprawdza nasz adres ip, określając kraj, w którym się znajdujemy. W najbliższej przyszłości liczba państw uczestniczących w becie zostanie rozszerzona i pozostałe aplikacje powinny wówczas zostać rozstrzygnięte. Przypominamy dodatkowo, że aby wziąć przetestować World of Tanks gracze muszą mieć wykupiony złoty abonament Xbox Live.

World of Tanks to popularna gra free-to-play, dzięki której studio Wargaming.net stało się jednym z najważniejszych graczy na rynku. W produkcji prowadzimy do boju czołgi różnego typu i rozwijamy własną postać, odblokowując dodatkowe technologie, modele, ulepszenia, itd. Konsolowa wersja będzie oddzielona od edycji pecetowej, a jej użytkownicy nie będą mogli wchodzi w interakcje z pecetowymi graczami. W pancernych bitwach zmierzy się maksymalnie do trzydziestu osób (15 vs 15).

  1. Oficjalna strona konsolowego World of Tanks