Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 25 marca 2014, 15:22

World of Tanks Blitz - rozpoczęły się zamknięte beta testy

Pierwsi testerzy gotowi do walki w nowej, mobilnej grze MMO.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ma przyjemność poinformować, że nasza nowa gra mobilna Free-to-play, World of Tanks Blitz, oficjalnie weszła w fazę zamkniętych beta testów. Przez mniej niż tydzień zapisało się ponad 150 000 testerów na całym świecie. Zapisy dalej trwają na oficjalnej stronie gry. “Zamknięte beta testy to coś, na co czekaliśmy od dłuższego czasu” powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. “Mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić podczas testowania gry i spodziewamy się ich konstruktywnych uwag.”

Podczas zamkniętych beta testów, twórcy gry będą sukcesywnie wpuszczani do gry, aby mogli spróbować World of Tanks Blitz własnoręcznie. Priorytetowym celem jest otrzymanie ich uwag i opinii, które pomogą udoskonalić grę przed jej oficjalną premierą. Zamknięta beta World of Tanks Blitz będzie dostępna na większości iPadów. Kompatybilność z urządzeniami na Androidzie oraz smartfonami opartymi na iOS będzie dodawana w kolejnych miesiącach. Gra jest tworzona od podstaw z myślą o urządzeniach przenośnych i oferować będzie walki w systemie 7 na 7 graczy. Testerzy w zamkniętej becie będą mogli wybierać z ponad 100 ikonicznych czołgów produkcji U.S.A, Rosji i Niemiec. World of Tanks Blitz zaoferuje również różne typy maszyn wliczając w to lekkie, średnie i ciężkie jednostki oraz niszczyciele czołgów.