Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 lipca 2022, 12:34

autor: Ania Orzech

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy na nowym zwiastunie

Amazon coraz bardziej podgrzewa atmosferę wokół premiery serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Do sieci właśnie trafił nowy teaser.

Amazon/materiały promocyjne

Do premiery jednej z najdroższych produkcji Amazona coraz bliżej, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów promujących nadchodzący serial osadzony w świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Tym razem platforma podzieliła się najnowszym zwiastunem Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy.

W serwisie YouTube pojawił się krótki teaser produkcji, a pełna zapowiedź dostępna jest dla użytkowników Amazon Prime Video.

Najnowszy teaser w całości obejrzycie tutaj, jeżeli jesteście użytkownikami Prime Video.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Co wiemy o Władcy Pierścieni: Pierścieniach Władzy?

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy przedstawi historię osadzoną w Drugiej Erze Śródziemia, na tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Serial skoncentruje się na procesie stworzenia tytułowych pierścieni oraz na próbie zapanowania nad Śródziemiem przez Saurona.

Amazon ma wielkie plany dotyczące tej absurdalnie drogiej produkcji. Od dłuższego czasu wiemy, że będzie to długoterminowy projekt, który najpewniej stanie się swego rodzaju wizytówką platformy Amazon Prime Video. Twórcy planują przedstawić przynajmniej 5 sezonów serii.

W obsadzie serialu znaleźli się: Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman i Sara Zwangobani.

Pierwszy sezon Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy zadebiutuje na Amazon Prime Video 2 września 2022 roku.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..