Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 października 2019, 09:05

Włącz weryfikację logowania i odbierz bezpłatny miesiąc Origin Access

Electronic Arts oferuje graczom prezent z okazji Narodowego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa. Jeśli włączycie weryfikację logowania w Origin Access, otrzymacie miesięczną subskrypcję za darmo.

Darmowy miesiąc Origin Access. Wystarczy zweryfikować konto. - Włącz weryfikację logowania i odbierz bezpłatny miesiąc Origin Access - wiadomość - 2019-10-02
Darmowy miesiąc Origin Access. Wystarczy zweryfikować konto.

Październik jest oficjalnie Narodowym Miesiącem Cyberbezpieczeństwa. W tym okresie we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej organizowane będą wydarzenia, których celem jest podniesienie świadomości na temat bezpieczeństwa w sieci oraz nowoczesnych technologii. Z tej okazji Electronic Arts przygotowało prezent dla graczy. Jeśli włączycie weryfikację logowania w bieżącym miesiącu, otrzymacie 30-dniowy dostęp do Origin Access Basic za darmo (po 1 listopada 2019 roku). No i oczywiście dodatkową ochronę.

Jeśli posiadacie wykupiony abonament Origin Access Basic, nie bójcie się, że przepadnie Wam prezent. W takiej sytuacji EA nie obciąży Waszego konta płatnością za listopad. Podobnie w przypadku wersji Premier - otrzymacie dodatkowy, darmowy miesiąc subskrypcji. Oferta będzie obowiązywać do 31 października. Jeśli nie wiecie, jak działa weryfikacja logowania oraz w jaki sposób można ją uruchomić, koniecznie odwiedźcie ten adres.

Niestety w opublikowanym przez EA komunikacie nie ma informacji o użytkownikach, którzy od dawna korzystają z weryfikacji logowania. A można założyć, że takowych jest sporo, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że niektóre gry wymagają tej opcji do zabawy w sieci - przykładem tryb FUT w grze FIFA 20. Warto również odnotować, że oferta dotyczy wyłącznie usługi Origin Access, czyli subskrypcji dla użytkowników komputerów osobistych. EA Access (dostępne na konsolach) nie jest objęte promocją. Jeśli ten stan rzeczy ulegnie zmianie, poinformujemy Was o tym.

  1. Oficjalna strona internetowa wsparcia EA