Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2018, 18:08

autor: Góral

Wkrótce oficjalna premiera Paladins

Studio Hi-Rez poinformowało, że sieciowa strzelanka Paladins: Champions of the Realm za kilka dni doczeka się wyjścia z wczesnego dostępu i oficjalnej premiery.

Jedną z głównych cech Paladins: Champions of the Realm są unikalni bohaterowie, np. dziadek z dłonią Iron Mana. - Wkrótce oficjalna premiera Paladins - wiadomość - 2018-05-02
Jedną z głównych cech Paladins: Champions of the Realm są unikalni bohaterowie, np. dziadek z dłonią Iron Mana.
Paladins: Champions of the Realm w skrócie:
  • sieciowa strzelanka na konsole XOne i PS4 oraz PC-ty;
  • oficjalna premiera odbędzie się 8 maja;
  • gra udostępniana jest w modelu free-to-play.

Dostępna w ramach otwartej bety od września 2016 roku (wersja PC) i maja 2017 roku (wydanie konsolowe) gra Paladins: Champions of the Realm wkrótce doczeka się oficjalnej premiery. W opublikowanym komunikacie zdradzono, że odbędzie się ona 8 maja. By uczcić zbliżający się koniec testów, postanowiono zorganizować kilka wydarzeń i rozdać „trochę” kryształów. Każdy z uczestników bety otrzyma bowiem 200 sztuk kamieni, co przy 25 milionach graczy oznacza, że wartość prezentów przekroczy 100 milionów dolarów. By otrzymać gratisy, wystarczy zalogować się do gry w dniach 8-31 maja. Przy okazji otrzymacie też specjalnego awatara.

Ponadto deweloper odblokował wszystkich bohaterów, którymi możecie się bawić do 7 maja. Przewidziano również kilka innych atrakcji, w tym całodniowy stream i możliwość stoczenia kilku pojedynków wraz z pracownikami studia Hi-Rez. Dodatkowo przez cały miesiąc fani mogą liczyć na rozmaite konkursy i wydarzenia w grze – szczegóły na ich temat będą publikowane w mediach społecznościowych.

Przy okazji zapewniono, że oficjalna premiera Paladins: Champions of the Realm nie oznacza zaprzestania rozwoju gry. Deweloperzy zamierzają cały czas wspierać produkcję kolejnymi aktualizacjami, w których będą naprawiać błędy oraz dodawać nową zawartość (czempionów, tryby gry itd.). Główne mechanizmy nie ulegną już jednak większym zmianom, gdyż:

Znaleźliśmy rozwiązanie, które satysfakcjonuje wszystkich: darmowe karty i fantastyczne skórki. Gracze mogli do tej pory obawiać się naprawdę zainwestować swój czas w Paladins, ponieważ istniała szansa, że wprowadzimy kolejne zmiany. Teraz możemy ich uspokoić – wydanie gry pokazuje nasze oddanie obecnej wizji produkcji.

Przypominamy, że Paladins: Champions of the Realm to sieciowa strzelanka w stylu Overwatch, w której wcielamy się w barwnych bohaterów walczących w drużynowych potyczkach. Produkcja udostępniana jest za darmo w ramach modelu biznesowego free-to-play.