Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2022, 17:27

Wilkołaki w nowym dodatku do The Sims 4 [Aktualizacja: zapowiedź]

The Sims 4 żyje i ma się dobrze. Po 8 latach od premiery tytuł jest ciągle rozwijany o nową zawartość, a według najnowszych przecieków kolejny dodatek jest już w drodze i co więcej — pozwoli naszym simom wyć do Księżyca. Oto, co ma się znaleźć w DLC Wilkołaki.

Aktualizacja

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun dodatku The Sims 4: Wilkołaki. Wcześniejsze plotki się potwierdziły, ale poznaliśmy też kolejne szczegóły.

  • Simy będą mogły przemieniać się w wilkołaki lub walczyć ze swoją zwierzęcą naturą. Każda bestia będzie miała unikalny temperament i zdolności, na które wpłyną fazy Księżyca.
  • Nasz wilkołak otrzyma możliwość dołączenia do stada lub prowadzenia żywotu samotnika, a na randce będzie można wyć do Księżyca na szczycie Howling Point;
  • W rozszerzeniu znajdziemy mnóstwo ciekawostek związanych z historią wilkołaków i wampirów, które poznamy, czytając książki czy zwiedzając sekretne tunele pod Moonwood Mill;
  • Dodatek do The Sims 4 wprowadzi – oprócz likantropii – nowe style fryzur, ubrania, meble i elementy dekoracyjne.

Premierę DLC zapowiedziano na 16 czerwca na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Poniżej oficjalny zwiastun:

Oryginalna wiadomość

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
  1. The Sims 4 wkrótce otrzyma dodatek z wilkołakami, w którym znajdą się też zwariowane fryzury i zupełnie nowy świat.
  2. Oficjalna prezentacja pakietu DLC ma się odbyć dziś o 17:00.

Wilkołaki nie są niczym nowym w świecie The Sims, jednak brakowało ich w czwartej odsłonie serii. Wszystko wskazuje na to, wkrótce się to zmieni, a szczegóły poznamy jeszcze dziś. Trudno nawet mówić tu o plotce, ponieważ istnienie nowego dodatku zdradziła oficjalna strona The Sims 4 – informacja przedwcześnie pojawiła się na niemieckiej wersji witryny i szybko zniknęła, ale w sieci nic nie ginie. Poniżej zrzut ekranu z nową zawartością:

Wilkołaki w nowym dodatku do The Sims 4 [Aktualizacja: zapowiedź] - ilustracja #1
Źródło: simscommunity.info

Społeczności zrzeszonej wokół portalu Sims Community udało się dotrzeć do informacji na temat zawartości pakietu. Oprócz samej możliwości uczynienia naszego sima wilkołakiem, w dodatku znajdziemy zwariowane fryzury oraz zupełnie nowy świat o nazwie Moonwood Mill. Co ciekawe, lokacja ta pojawiła się w już w głównym menu The Sims 4.

Na szczegóły nie będziemy musieli długo czekać – Electronic Arts już szykuje się do premiery oficjalnego zwiastuna, która przewidziana jest dziś na godzinę 17:00. Wydarzenie możecie śledzić na kanale Sims Polska na YouTube.

Nauczeni doświadczeniem, możemy zgadywać, że dodatek The Sims 4: Wilkołaki ukaże się w przyszłym tygodniu, ponieważ poprzednie dwa pakiety DLC również miały swoje premiery w tydzień po oficjalnej zapowiedzi.

  1. Oficjalna strona The Sims 4
  2. Recenzja The Sims 4 na GRY-Online.pl
E3 2021