Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2016, 16:24

autor: Draug

Wieści ze świata (Pokemon GO, Rainbow Six: Siege) 2/8/2016

Dziś piszemy o 100 milionach pobrań Pokemon GO i premierze dodatku Operation Skull Rain do gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pokemon GO pobrane ponad 100 milionów razy

Mamy kolejne dane na temat gigantycznej skali sukcesu, jakim okazało się Pokemon GO (dzięki, Engadget). Według raportu serwisu App Annie, aplikacja została zainstalowana już na 100 milionach urządzeń i przynosi ponad 10 milionów dolarów przychodu dziennie (łączny wynik wersji na iOS i Androida). Poza tym warto przytoczyć główną tezę raportu – że szał na Pokemon GO raczej nie odbija się negatywnie na rezultatach finansowych osiąganych przez inne mobilne aplikacje, mimo tego całego fenomenu.

Rainbow Six: Siege – premiera dodatku Operation Skull Rain

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, dziś debiutuje trzeci darmowy dodatek (albo duża aktualizacja z nową zawartością, jak kto woli) do taktycznej sieciowej strzelanki Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, zatytułowany Operation Skull Rain. Przypomnijmy, że w skład rozszerzenia wchodzi dwoje niedostępnych wcześniej operatorów i świeża mapa – a wszystko to utrzymane w klimacie Brazylii. Wymienione nowości możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. Oprócz tego aktualizacja wprowadza sporo poprawek w rozgrywce, o których więcej dowiecie się stąd.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: