Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 31 października 2019, 11:15

autor: Serek

Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie w Grze o tron

Jedna z największych tajemnic naszych czasów ujawniona! Dzięki Emilii Clarke wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie, który pojawił się w 4. odcinku finałowego sezonu Gry o tron. Znamy także plany dotyczące przyszłości marki GoT.

Miodu pitnego? Potrawki z duszonego królika? A może latte na odtłuszczonym mleku? - Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie w Grze o tron - wiadomość - 2019-10-31
Miodu pitnego? Potrawki z duszonego królika? A może latte na odtłuszczonym mleku?

Drodzy Państwo! Jesteśmy świadkami rozwikłania jednej z największych tajemnic XXI wieku. Jeśli myślicie, że chodzi o życie pozaziemskie lub zagadki naszego umysłu, to jesteście w błędzie. Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie, pozostawiony na stole w 4. odcinku ostatniego sezonu Gry o tron. Sekret ten zdradziła Emilia Clarke, wcielająca się w postać Daenerys Targaryen, która gościła w programie Jimmy’ego Fallona. Uwaga, proszę o werble. Kubek po kawie prawdopodobnie pozostawił Conleth Hill. Niżej możecie zobaczyć tweeta z profilu Fallon Tonight, gdzie aktorka zdradza, jak wyglądała cała sytuacja.

Oto cała prawda. Mieliśmy imprezę przed galą Emmy i Conleth, który grał Varysa i w tej scenie siedział obok mnie, wziął mnie na bok i powiedział coś w stylu: „Emilia, muszę Ci coś wyznać... kubek kawy był mój”. To był jego kubek! Sam tak powiedział. [...] Myślę, że on to zrobił. Mógł być nawet pijany, ale przecież sam się przyznał.

Zatem wszystko jasne, możemy już spać spokojnie... chociaż nie do końca. Teraz czas na rozwikłanie kolejnej tajemnicy - butelek wody w finałowym odcinku serii. Kto jest za to odpowiedzialny? Czy sprawca działał sam, a może w grupie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w kolejnym odcinku.

Przypadek? Nie sądzę. A internety nie wybaczajo. - Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie w Grze o tron - wiadomość - 2019-10-31
Przypadek? Nie sądzę. A internety nie wybaczajo.

Żeby dodać nieco konkretów i istotnych informacji temu artykułowi, warto wspomnieć, że po wczorajszej wiadomości o skasowaniu jednego z prequeli GoT i zamówieniu drugiego, głos zabrał sam George R.R. Martin. Twórca Pieśni Lodu i Ognia opublikował na swoim blogu post dotyczący jego przemyśleń na temat serii House of the Dragon. Obecnie autorzy (Martin i Condal) są na etapie decydowania o lokacjach, w których odbędą się zdjęcia. Dodatkowo Martin zdradził, że ma nadzieję napisać kilka odcinków Domu Smoka - prequela, który skupi się na historii rodu Targaryenów i ich rządów w Westeros. Zanim jednak to nastąpi, pisarz ma zamiar ukończyć książkę The Winds of Winter.

  1. Oficjalna strona internetowa HBO Go
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.