Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 października 2019, 11:15

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie w Grze o tron

Jedna z największych tajemnic naszych czasów ujawniona! Dzięki Emilii Clarke wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie, który pojawił się w 4. odcinku finałowego sezonu Gry o tron. Znamy także plany dotyczące przyszłości marki GoT.

Miodu pitnego? Potrawki z duszonego królika? A może latte na odtłuszczonym mleku? - Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie w Grze o tron - wiadomość - 2019-10-31
Miodu pitnego? Potrawki z duszonego królika? A może latte na odtłuszczonym mleku?

Drodzy Państwo! Jesteśmy świadkami rozwikłania jednej z największych tajemnic XXI wieku. Jeśli myślicie, że chodzi o życie pozaziemskie lub zagadki naszego umysłu, to jesteście w błędzie. Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie, pozostawiony na stole w 4. odcinku ostatniego sezonu Gry o tron. Sekret ten zdradziła Emilia Clarke, wcielająca się w postać Daenerys Targaryen, która gościła w programie Jimmy’ego Fallona. Uwaga, proszę o werble. Kubek po kawie prawdopodobnie pozostawił Conleth Hill. Niżej możecie zobaczyć tweeta z profilu Fallon Tonight, gdzie aktorka zdradza, jak wyglądała cała sytuacja.

Oto cała prawda. Mieliśmy imprezę przed galą Emmy i Conleth, który grał Varysa i w tej scenie siedział obok mnie, wziął mnie na bok i powiedział coś w stylu: „Emilia, muszę Ci coś wyznać... kubek kawy był mój”. To był jego kubek! Sam tak powiedział. [...] Myślę, że on to zrobił. Mógł być nawet pijany, ale przecież sam się przyznał.

Zatem wszystko jasne, możemy już spać spokojnie... chociaż nie do końca. Teraz czas na rozwikłanie kolejnej tajemnicy - butelek wody w finałowym odcinku serii. Kto jest za to odpowiedzialny? Czy sprawca działał sam, a może w grupie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w kolejnym odcinku.

Przypadek? Nie sądzę. A internety nie wybaczajo. - Wiemy, kto jest odpowiedzialny za kubek po kawie w Grze o tron - wiadomość - 2019-10-31
Przypadek? Nie sądzę. A internety nie wybaczajo.

Żeby dodać nieco konkretów i istotnych informacji temu artykułowi, warto wspomnieć, że po wczorajszej wiadomości o skasowaniu jednego z prequeli GoT i zamówieniu drugiego, głos zabrał sam George R.R. Martin. Twórca Pieśni Lodu i Ognia opublikował na swoim blogu post dotyczący jego przemyśleń na temat serii House of the Dragon. Obecnie autorzy (Martin i Condal) są na etapie decydowania o lokacjach, w których odbędą się zdjęcia. Dodatkowo Martin zdradził, że ma nadzieję napisać kilka odcinków Domu Smoka - prequela, który skupi się na historii rodu Targaryenów i ich rządów w Westeros. Zanim jednak to nastąpi, pisarz ma zamiar ukończyć książkę The Winds of Winter.

  1. Oficjalna strona internetowa HBO Go