Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 września 2022, 21:52

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Wiemy, kiedy premiera 3. sezonu Wiedźmina

Wieści o Wiedźminie były dla wielu najbardziej wyczekiwaną częścią tegorocznej imprezy Tudum. Netflix po części wynagrodził cierpliwość fanów zdradzając termin premiery trzeciego sezonu przygód Geralta z Rivii.

Źrodło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt, Netflix, 2021
i

Podczas wydarzenia Netflix Tudum 2022 Henry Cavill zapowiedział przybliżoną datę premiery trzeciego sezonu Wiedźmina. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami Geralt z Rivii ponownie zapoluje na potwory latem 2023 roku. Co ciekawe, jest to zupełna nowość, bowiem poprzednie dwa sezony za każdym razem debiutowały w połowie grudnia.

Niestety nie otrzymaliśmy żadnych spektakularnych wieści oprócz wspomnianej daty premiery. Została ona jedynie okraszona kilkoma ujęciami z planu serialu i oficjalnym plakatem widowiska. Możecie go zobaczyć poniżej.

Wiemy, kiedy premiera 3. sezonu Wiedźmina - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Netflix Geeked

W obsadzie zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freye Allan. Za sterami produkcji ponownie stoi Lauren Schmidt. Z kolei grono ekipy producenckiej wciąż uzupełnia Tomasz Bagiński.

Niestety szczegóły fabuły trzeciego sezonu nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie, że w serialu zobaczymy historię opisaną przez Andrzeja Sapkowskiego w Czasie pogardy. Najprawdopodobniej promocja widowiska (i co za tym idzie – kolejna dawka informacji o trzecim sezonie) ruszy dopiero w grudniu 2022 roku, przy okazji premiery kolejnego serialu z uniwersum – Wiedźmin: Rodowód Krwi.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej